Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hristos,pu iste gamoto?
Nem is szidtam azt aki Neked csinálta,nem is szidhatnám mert nem ismerem,és tudom hogy a Tied ZSíR lett vazze!
nekem faszán +csinálta a srác és ennyi.de látod,hogy van 15ezres,35ezres,70ezres nekem +kurva rs
GrKrisz hun vagy?
Háát a külömbség az minimum 25 matyi ecsém!
Amúgy nem tudom mi,mert nem láttam mit és hogy csináltak a Tieddel,és mit fognak csinálni a Proptech-nél,azt sem tudom,de nézd meg a honlapjukat,olvasd el a refverenciákat,nem kutyaütő brazilbanda akik valamikor versenyeztek,oszt ott nem termett babér számukra,és akkor átálltak a motorosok "tollfosztására" ,mi értünk hozzá,hiszen versenyeztünk cimszóval...sajna vannak ilyenek....
És ez így van szinte mindennel, ebből élnek meg az emberek, hogy olyat csinálnak, amit más/mások nem.
Nem mindenki tud/tervez weboldalt...ugye?
nem mutattam be, csak helyesbítettem az általános felhasználók részére, akik nem értenek gyújtástérkép állításhoz otthon laptopon. Sajnos neki el kell vinniük szakikhoz, mivel nem olyan eccerű ez
igen sipinek + répajé
Mustos szöjöjé?
Nekem nem kell bemutatnod semmit...nyugi
Voltaképpen miért is árulod a mogyojomat?
és van szőjjőjé is
szzííya
szia meg mogyojót is
Itt lehet venni jépát-jetket-kajfiolt?
a fékpadot ne simán a fékpadra értsd, ott van mellette a gázmérő is és ami még kell Menj el egyszer ágóhoz
Az hogy egy autó szoftverét átírsz egy másik megírt szoftverre, nem nagy dolog, egy komlett fékpadi mérés és beállítás a motor karakterisztikájához hangolódik, amibe bele van sok dolog, milyen kipuff van rajta, exup maradt-e, milyen keverési arányból idnulunk, stb..padra feltéve két gyári motor sem azonos mérést fog mutatni, fékpadon elvileg tökéletesre állítják, ezt otthon SEMMIKÉPP nem fogd tudni megcsinálni...
mindent tudol Tutis-bari
A fékpad, az csak kontroll... meg meg tudod mérni, hogy mennyit nyertél.
"nálunk" simán íratják át a ECU gyári szoftverét "okosabbra (CRDi dieseleknél) és jobb a kocsi, sokkal. Fékpad közelébe sem jár a kocsi...csak az asztalra ki az ECU.
Aztán meg én kiolvasom és látom, hogy nem az a szoftver van rajta, aminek kellene....
pl egy négy térképes állításnál mind a négy leömlőből külön külön méri a kiáramló gázok értékét és összetételét, és úgy határozzák meg a befecskendezést
de bammeg a 15ezres mivel másabb mint a 40e
pl az apriliáknál van előre megírt gyújtástérképek, azokat lehet feltölteni a moccra otthon is. De isten ments hogy fékpadi állítás nélkül akakrj belőni egy komplett gyújtástérképet, ott 250-es fordulatonként kell meghatározni az értékeket, szóval aki ezt otthon saccra megcsinálja az vagy zseni, vagy mázlista
a kormány,meg hogy a sok okos ember között egy sem volt aki tudott volna németül.nevetséges de így volt.lefotózták a kormányt,küldték a képet ide-oda hogy meg tudják a mocit buktatni de nem jött össze nekik,mert nem tudták megmondani hogy hány centis kormány az ami még átmegy

beszéld le és GOO

grat avizsgához, mi volt annyi idő