Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tutis!

Milyen volt a kiállítás, érdemes kimenni? Mondjuk pénteken biztos kimegyek!
Nekem bukósisakot kellene néznem, érdemes ott körbenézni?
Szerintem inkább azon dolgozzunk hogyhogy lehetne összehozni egy jó közös gurulást, valami nagy zabálással egybekötve

Ja skacok, aki bukógombát akar a vasra, én vettem kint a kiállításon 14ezerért valtermotosat
A danger standot keressétek, ott vannak a legjobb dolgok, meg a legjobb nők. Na mondjuk aze egyik bimotás csaj se volt kutya
Azért hetente egyszer veszítsétek már el a humorérzéketeket ,Káj meg Maci! Gondoljatok ránk is,nemáá unatkozzunk ...
De szent a béke,
Szeressük egymást gyerekek! (héé,csak semmi buzulás! )
elméletileg max 10% a gyári computerrel
PowerCommanderrel vmivel jobban
106 LE. Keréken.
medig lehet felpöckölni?
Nem kell, utánnaállít magának. De lehet, ha több pacit akarsz.
Helló!

Az Öcsimura dob felrakása után hozzá kell hangolni a gyújtást vagy valamit a GSR-en szerintetek?
Mik a tapasztalatok ÖCSIMURA dobosok? HELP
ha lehet nem nevezném meg,,sajnos nem én
fogd be a pofcsidat motorozni a seggemel a szádon fogok azt jól telefingom,hogy kiég a tüdőd
miért, ki rakta össze?
Ne ríjjá má szopjá le! nehogy mostmeg telefonálni lehet majd a motoroddal, motorozni meg majd a telefonoddal fogsz?!
hogyan mááá? múltkor is ot vakargattad,hogy megjelenjen...azt fél óra múlva egy tűhegy bukkant fel az is csak 5 másodpercre
ááááááá,,,,annyi hülyeséget írt a Maci,hogy ez sok iőbe kerülne.....de ha Te mondod......mindegy,már kezdet a hibából elegem lenni....ezentúl mindent én csinálok,senkire nem bizom,csak aki tényleg keniwájsz...
attól nem, a feszültség akkor csökken, ha te szopsz le engem......
Olvass már vissza kb. héttel ezelőtt ezt írtam, hogy a rossz szerelés miatt elbaszódott valami és az melegen a hőtágulástól szorul.
Mindig nevess,akár mi van,,,,jó taktika is,higy nekem,,,de nehogymá egy ilyen kis lepattanat senki oktason egy ilyen bölcs medvét aki már diplomával is rendelkezik.....tudod milyenenek az irigy emberek,persze hogy fúrnak bent téged.,,,meg akinek nem inge nem veszi magára....ma sem jutottam be Veszprémbe és csak ott van citibank ...ha feljutok akkor találjozunk azt odaadom,mellékelve egy pofonnal na,jól van,örülök,hogy ma jobb a kedved....gyere azt szopj le megnyugszol a kájadaléktól
Hogy hamarabb kellett volna, télen. De még mindig olcsóbbak mint a kiállítás után.
Tanulnom kell bazdki és elvesz minden humorérzékem, erre megint jössz a korruptozással....mintha nem kapnék eleget bent a kocsi meg a motor miatt.
De tudom, hogy
beszéltél,de nem mondtál semmit,csak hogy hiba meg blahblah,meg locsogás locsogás....végig agyaltam mindent,szétszedtem az egészet...már csak ez maradt,de nagyon sar kivenni onnan az önindítót....ma már sokkal jobban indítot,de haza lett baszcsizva az öncsim.....mindegy,holnapra kész és már csak a jóidő kell....és keró a végtelenbe
Erről beszéltem, hogy mi a baj.
Ezt hogy érted hogy drágaság van....ilyenkor nem olcsóért adnak mindent?aszonykám ruhát akar venni...mit mondjak neki
Köszi,de már megvan az oka....mivel XY rosszul rakta össze és rossz helyre kerültek az alátétek,ebből adódóan mikor bemelegedett a block és újra akartam indítani,annyira megszorúlt,hogy szinte leégette az önindító motorját és a megragadt a perselynél...amit vettem tutistól,most az kerül bele,,,amúgy is van már benne 65000km,ideje lesz lecserélni

de köszönöm szépen,,,,jó tudni,ha mégis csak kell.....bár tegnap eléggé morci voltál,nem tudom mi ütött beléd...azért ennyire ismersz,hogy nem vagyok 3000ftos hülyegyerek...meg tudom hogy szeretsz és ha bajom lenne elsök között jönnél....
Szarabb mint tavaly. Drágaság van, kevesebb a kiállító. Egy óra alatt végigmentem, igaz nem akartam venni semmit, így csak nézegettem, nem próbáltam, stb.
Tutisékkal is összefutottam.

De amúgy király lett az ülés