Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom,,,,,többiek leakadtak a dolgról,,,,basznám szájba a Macit ezért.....na mindegy,majd megyünk akkor mi mind a két napon....faszomöccse
te Gekko basszkodjalak szájba,mi a faszért vettáél te bordó GSRt?mi vagy te ratyi hogy vörös szint szereted?köcsög
Túrával mi van he ?
Azzal menni kell nem nézegetni,,,,igy is teszek majd a MAciéval nefélj...csak kerüljön a kezeimbe az a kis gép
faszomért nem itt van boltod te gyökér...akkor dolgozhatnál nekem,,,,de nem ott pöffeszkedsz azzt csinálod a mobilost.....én itt lakom te lax messze....majd ha megyek,ott kezdek,,,megcsinálgatlak...kávézgatunk,,azt tiplizek a nagykerbe..ez pénteken leszen készitsd a valagad kaspó
Mi a faszt nézegessek : b-king-et ? . .
mi a faszt nézgetesz te iyleneket?neked ott az asszony,,,ott van popó, cickó,minden,hibátlan...... hopp elszóltam magam,hogy nem stírőltem a múltkor
Gekko,fndi!
Ma beszéltem Zsolti mesterrel zsozsi ügybe!
Elindítottam a projectet!
A kiállítás nagy szar egyébként . Először voltam motor kiállításon , de nagyon gyenge volt egy auto-tuning-hoz képest . Csajok 0 , csak pár 40 kg-os nőimitátor ! Segg-csöcs 0 ! Milyen kiállítás ez he ?
Jó estét gsR banda!
Itt vagyok , itt vagyok , agapimu !
Na jóó,akkor peace!
Hééééé! Nem akar velem veszekedni senki sem?
Büdös vagyok,vagy mi a retek van?
Megbízhatóság mi? Mióta ígérgeted nekem is hogy meglátogatsz mi? Oszt elrobogol az ótópályán 300 km/h val .....
Vagy nem is annyival?
Na ez ám a szeretet
Hőőőő,Kiskancsó kartárs,MELEGEN tartsan Neked mi?
Segítséééég embereeeek! Káj is meg akarja "hekkelni" a Gekkót!
Többet mint te magadról kaspókám......kávém meg friss legyen mert kikódolom a valagad azt szét csapom flashre a szád az eepromomal buzi
Farkincát,xétbaxom ezt a köcsög billentyűt bazz,
mennyi volt, ugasad már baszom a pofád......ilyen?
Te meg mi a farkincár gondolsz magadról bazeg? Meddig őrizgessem azt a qrva K.V.dat?
Szivesen
kussoljá bee
Fndi! Hol van a söröm bazzeg? Te is csak ígérgetsz már,vagy küldjem rád is a bratyómat?