Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nevicceljmá, abasznabe ha nem vernélek meg
tutis barival gyorsultunk...... +vert a gixxivel
jelentem:3 és fél óra kínlódással meglett a műszaki
Ez is hülyeség ebben a formában, nem mindegy mennyire nyitott a dobod, illetve milyen motorra teszed fel. Pl k7 gixxernél a dob cseréje magába foglalja a katalizátor levételét is, szóval ott érdemes belenyulni a gyujtástérképbe. Még az a szerencse hogy a suzukiknál ez valamilyen szinten írható..
akkor nem húztak le
sziasztok
nem gyári.1 -el kisebb.Óra szerint 256
lehet hogy sokallod a 35-öt, de ennyi az ára. Ezt ne keverd össze azzal hogy veszel bele pc-t. A pc, azaz pl a power commander kb 60-80 ezer forint, de azt is 35-40-ért állítják be egytérképesen. 3 térképesen kb 60-70 ezer.
Szóval sajna a fékpadi méréseknek megvan az ára, a két szép szemedért nem indítják be a padot
Mert KÉK!
Mennyi a vége a tiednek? Gyári áttétele van?
Én beszéltem motorszerelő srácokkal,ők azt mondták,hogy ha csak egy dob kerül fel akkor nem kell az állítás. Mivel ez injectoros nincs rá szükség. A karburátort kell csak állítani!
kurvára halad a kis gsr,végre+gyorsulásra is oda verei a szériát.... Köszönöm Gino
Elvileg lehet állítani, finomítani a térképet még a gyári kipufogó dobnál is.
Igazából, ha csak egy dob van rajta, az annyira nem igényel után állítást inkább csak sima finomhangolásnak nevezném. Nem konkrétan a felhelyezett dob miatt szükséges.
Akkor van valóban szükség hangolásra (ami szintén finom állítás) amikor alul és felül is nyitott lesz a motor és ilyenkor megy a katalizátor is a polcra.
Én sokallom a 35e-t egy finomításért. Ugyanis nem sokkal drágábban vehetsz bele pc-t és azt úgy és annyiszor hangolod -otthon a számítógépeddel- ahányszor jól esik.
nem vágom, hogy u.a. de amikor én csináltattam akkor kb mindenhol ilyen volt az ára!sorban állás van a srácnál, tehát nem lehet drága.. ha most kérnél időpontot akkor április végére lehet,hogy mehetnél.nemtom.
ez tényleg odabaszós!
Na ezt el is vártam,hogy beszójjá tesa!
proptech.hu, beszéltem velük,komoly csapat,és 15 ért csinálják meg,Esztergomban.Ugyanott Gear2Dash -t lehet venni.
mert az enyém a legjobb,legszebb,és kurva szép a hangja
A zsozsi ugyanez!
Ma meghallgattam!
Hallom a tied volt a sablon!
Gino te tudod vagy speciel ezzel átbasztak
már késő
Nem tudom. Azt mondták nekem is, hogy ha felrakják a kiput helyben utánnaállítanak....de az nem biztos hogy ugyanaz mint amit neked csináltak.
Grkrisz én is kibaszott büdőőőős vok. a két zöldséges büdi