Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem miért volt a pad 35e vagy az nem ua bár aki nekem csinálta az suzukiba az Istenkirály aszt beszélték a nagyok
az +nem mér.........
remélem....... valaki ma aszt mondta,hogy teljesen be van tafizva.én nem láttam csak matrica kontrol kamerát
Én nem tudok róla, hogy azon lenne trafi. Kivéve a mobil trafikat. Ma szembe jött velem a 2/A-n egy civil trafis...
igen bammeg
hy!bevan kamerázva végig az m3-as trafis szombaton+vasárnap végig toltam 160-al
Beszótá zőccségesfiúka?
És Állat a kipum bazeg!
Szeva
Jó estét fantasztikusfanatikusgsrKlán
Szójjámábebazzeg!
Na mi van, ha nem műsorozunk kájjal akkor kuss van a fórumon? Több aktivitást kérek
Holnap próbálom majd én is hívni!
Gyönyörű a kipu!
Remélem gyorsan dolgozik!
Szívesen! Én köszönöm ,hogy meglátogatásomra vesztegetted az idődet!( ez egy kicsit olyan japánosra sikeredett )
zsozsi bá nem vette fel .......
Hali Gekko!
Tudtál beszélni a mesterrel?
Ja,és köszi a kávét!
Szeva mindenkinek!
A mai megázásom után már mindegy Lehet.
Látom a mai szórakoztató műsor is megvolt... Mint két rossz gyerek...
Szombaton egy rövidebb gurulás a környéken? Bp - Szentendre - Esztergom... ha nem esik.
http://www.idojaras.hu/mo_6nap...

Hozzád sem?
Mondjuk ha az a gumi van még rajta ami vászonig van kopva, na azzal ne is menjen sehová.....megunta?
azaz nem így áll a kirakatban! csak a tanbőrrel! A többi bőr nem tartozik senkihez
Ez van a kirakatba! De MÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ a kirakatban? kérdem én! A fütyi meg nem akar motorozni! Asszongya megunta!?
Vazzzzzzzzzzzzzzzeg!
Azért mert csajszival megyek a kiállításra máris tudod, hogy milyen üzlethez van közöm Beszarok! (egyébként nem dolgozom ott)
A képeid közt van egy ahol látszik a cégtábla.... Szar kopó lennék, ha ennyit sem látnék meg.