Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abdul, hol lesz tali és hánykor?
Arér elég gáz, hogy úgy szarnak le egy ülést, hogy a gatyát sem tólják le? Nem?
Az ilyenkor szűrőként funkcionál? A süreje a száron keresztül diszkonektál!

Lefingásra jegyek elővételben kaphatók! Jegyüzérnél és FNDI-nél feláras! (Az action-hoz kéretik tiszta alsógatyában érkezni!)
Az elsőnapi barna pecsétet a gatyán FNDI saját kézjegyével látja el!


a szomszédod hol van? (Biztos agyvérzést kaapott amikor meglátta hogyan történt az ülése lefingása.... )
Jó reggelt ,jössz erre motorral?Én csak délután mehetek bárhova is mert a kislányommal leszek,asszony dolgozik ....de délután oké asszem
Boldog Nőnapot nektek: Káj és Grkrisz! Postumus volt ez mert nem tudtam tegnap milyen nap volt,de volt egy Krisz nevú rendes srác nálam tegnap,és Ő világosította fel elmémet,hogy névnapja van! Ezúttal is köszönöm,és azt is hogy bejött végre hozzám,nagyon nagy és kellemes csalódást okozott nekem!
(habár majdnem annyit kellett várni rá mint a Messiásra baxxa meg!)Remélem olvasod soraimad a nagyjtóval Te vakegér!
Jó reggelt!végre szombat...........
Jó éjt köcsögök!
Köszönöm a névnapi köszöntöt gyökerek
mek én is!jó éjt mindenkinek ...bár ma etse nem sokan voltak itt.....
nincs mit
rendes tőled. na megyek aludni. jó légy és mindenki az legyen. köszi a segitséget
remélem én is akkor nyugodtan érzem magama hogy segitettem egy gsr-s társamnak a testiépsége megóvásának érdekében plusz spóroltam neked 75 ezret
azt mondja nagyon fullos kabát
remélem jó lesz a bűűűűűűűűűűűűűűrkabát. 52-es van neki. szerintem jó lesz rám
ok
rád hivatkozdtam
akkor ok
na beszéltem vele. holnap jön a kiálitásra és talizunk.
sztem felhivhatod ha zavarod akkor nem veszi fel ennyi
de nem fogod és nyugodtan hivatkozz rám
reggel felhivom. ilyenkor már ne zaklassam gondolom?
hát kerültök bár eger felé levágható!
de ha belegondolsz ez a kabát 150 a boltba igy simán féláron van....annyit megér 3000 ft plusz benzin költség......a kiállitáson tuti hogy nem lesz jó akció vagyis ilyen nem
arra nagyot kerülnénk. nem tudom mit csináljak.
ja és alkudni lehet ha rém hivatkozol hogy a GSR-s topikból kispohi ajálotta a cuccot
mind1 te tudod!
de ha holnap mégis erre jönnétek akkor csörögj ezen a számon a srácnak:(70) 459 26 78
most néztem a térképet. nagyon messze vagyunk
Gyöngyösön megyünk autópályán