Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4,5e pénz!
Gari? Ki nézi azt? Mármint a lánckereket?!
Üdv mindenkinek
Húúú alig lehet visszaolvasni annyit irtok!Ne balhézzatok hanem motorozzatok
húúúúúúúúúúú! nagyon kíváncsi vagyok egy ilyen vasra! Mennyi pénzmagba fáj egy ilyen kis átalakítás? Gondolom gari ugrik?
És ráadásul rendes emberek. Hogy hogyan lettél ilyen féreg ilyen szülőkkel azt nem értem. Nem a 3000-ről van szó te szerencsétlen.Hanem a stílusodról és az intelligencia hiányáról. Megbízhatatlanságról. A barátaid kihasználásáról.
3.ikba is kijön kerékre alattam kisfogaskerékkel
hááá,ez jó duma na te is kiszophatod,,,,,megyek is motorozni,csak elötte még megjavítom az a kibaszott alátét hibát
Szeva Tomassa!
Nagyon érezhető, és nagyon szeretne ágaskodni is. ÉN ELLENÁLLOK
Hogy mennyit csal? Foggalmam sincs! Még nem néztem.
Csak itt helyben tudtam gurulni, viszont ahogy hazaértem, leszakadt az ég alja
remélem nem te vagy az......figyelj,kezdesz már túllöni a célon...a szüleimről szakajdál lefele,,,ne merd a szádra venni mégegyszer...Ök legalább emberek,nem úgy mint te,te baszadék
Én szeretem a Macit,meg mindenkit,,,alapból is ilyen beálitottságú vagyok,,,,de nam is hagyom magam,,,,,,,főleg,ogy szaros 3000ft miatt hisztizen,közben meg játsza a menő gazdag burzsuly sznob buzit.......agy ha nem is játsza,akkor is az.....meg irigy rám és féltékeny.....ezért van ez....kidobtam mert rosszul szopott....nem kell,és mondtam hogy heteró vagyok,de ez meg csak erőlködik és nem ért a szóból a homokbányája.....nem lesz itt semmi...mert nem jön velünk túrázni.....ahogy múltkor is már szépen elment inkább másokkal,minthogy velünk motorozozz volna,,,biztos ciki vagyunk a diplomás köcsög fejének
Szi káj. Ne dicsekeggyé bazzeg: Olyan randa vagy az oroszlánt a képeddel fegyelmezik a cirkuszba. Mennyé motorozni.
valaki biztos szeret....de hogy a szüleiden kívül is?
Igazán ráér, eddig is megvoltam nélküle
igen,mert én nagyon édibédi vagyok
Szava Lotto! Még nem volt időm a scannerre ráülni 2-3 órára de nem felejtettem el!
Hali Sipi,

1/2 6 környékén, Dobogókő felöl?
Hát srácok ti ketten nélkülözhetetlenek vagytok a fórumban

Olyan lenne nélkületek mint baszás nyalás nélkül vagy mint kávé szofi nélkül

De azért vegyetek vissza, jön a tavasz és a szép idő! És a személyes találkozás is közeleg
Futni meg csak lusta voltál utánunk?! Kááár, szívesen megtorpantunk volna! Legközelebb, kár, hogy nem csatlakozott senki más a guruláshoz.
az ki volt az a ki kik aki volt !
Helyes !

Épp nyitotatam ki a kaput és ott csurogtatok el a nózim előtt. Csak már távolodóban. Mert le stoppoltalak volna benneteket. No nem bej! legközelebb sikerül
Az ki volt az a Hungári krt.-on beért minket estefelé? Épp akkor váltunk el! Piros ruha! Innen valaki?
Hali! Lotto meg én Jót csavarogtunk! Sajnos csak szép lassan
Majd te döntöd el
Te meg még az sem...
Szasztok kurvapecérek...

Ki volt az a két kutyás aki Vasárnap du. Pomázon szép lassan átgurult?!