Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az űtvonal merre van?Mert útba esik salgótarján ha erre jöttök hacsak nem gyönygös felé mentek!Tarjántól nem messze van szécsény vagy mondom a srácnak hogy tarjánba vigye fel ha jó neked
7 kor indulunk. kb 10 re leszünk ott. kb. 2 órát leszünk
Nem jöttök véletlenül erre felé?vagy valahova aközelbe?Debrecenből jöttök nem?
Mettől meddig leszel ott?
nagyon tetszik. holnap a kiálitáson leszek. ti nem lesztek ott hogy elhozd?
neeem. én Debrecen mellett lakom. csak próbáltam tájolni
Pestől olyan 100 km!
De ezek a rzhák most nálam vannak de egy srácéer aki sűrűn jár Pestre!Megkérdezem mikor jár arra vagy lehet vasárnap én megyek egy kört Rattal és akkor valahol összegurulhatunk...te merre laksz?
pesttől milyen messze vagy?
az a baj hogy messze vagyok tőled. de nagyon tetszik a kabát, meg hogy púpos
Misi sztem jó de ha nagy is akkor talán megvan még az egy számmal kisebb!Az a baj a ruháknál hogy tök mindegy hogy hanyas ha más a várrása igy a fazona!Soumy ruhában kicsit nagy rám az 54-s de a texport ruha meg 56-s jó és feszül......Megkell próbálnod
és az 52?
Én meg 186/85 vagyok, az 54-es elég lógós, szerintem.
Az alá lehet/kell sokat öltözni. Viszont nyáron egy polóra a kabát már bő lehet...
Kispohi. én 85kg és 187 vagyok. az 54-es jó rám nem tudod?
Szeva tesó! Bocsi de muxáj vót lepukizni!
Fotókat láttad? Visszaolvastál? Na akkor ok!
Misi!
Igen 2 fotó egy előlről egy hátulról!Dainese Bora nagyon jó kabát!
Van még 52-s meg 54-s!Boltban simán a duplája az ár és ezek is zsir újak!Ami van még kép a 3. az is dainese csak az a changer!
Csaklizás nem lesz, még nem élnek a biztosítások, majd jövő hónaptól. Addig egyoldalúan visszamondhatják.....
Szóljatok és megyek ha normális idő van.
köszii
Ja, és ma voltam kint a kiállításon, de hatalmas csalódás volt. Igazából nincs kint semmi... ha vásárolni akartok, akkor nagyobb a választék egy-egy motoros boltban. Egyetlen pozitívum a Danger-es srácoknál a barna hajú, motoron pozóló szépség... Ha őt láttátok, fotózzátok le, forduljatok haza, mert láttatok minden jót és szépet a kiállításon. Ja, és előtte kötelező puki FNDI nyergére...
Boldog névnapot a Krisztiánoknak!
Hali Maci, te balhés nagy gyerek!
Holnap két cimbimmel be van tervezve egy gurulás és talán Baripeti is velünk tud tartani, eddig ennyi a fix. Időjárás függő minden. Fél1-1 körül lenne indulás, cél max. Esztergom, ha kell több helyen is megállunk forró teázni.
Ha van kedved gyere, holnap délelőtt lesz fix az indulás időpontja, de készülj fel rá, hogy elkunyizom a nagy tesót, remélem Casco van rajta!
Ne is mondd!
Ma én még rá is ültem, de majdnem lefújt róla a szél
Pedig nem kis gonddal küzdök! Télen amit felszedtem pluszt, mind a hasamra ment, és alig érem el a kormányt
Kispohi. A bukók után az a 2 kabát ugyan az csak 2 fotó van róla? És van 54-ben?
Jó estét!boldog névnapot GR és Káj