Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is majdnem elindultan,és akkor eleredt a hó!
Megjöttem. Kicsit eláztam, de király volt
Hívtam,baxxa meg a billentyűt a nyárivillám!
Hali!Most akkor nem derült ki semmi eddig.....
És elkezdett esni,baxxa meg! És hívtím a Zsozsimestert,de nem vette fel!
NA
lesz irgumburgum
Megyek is inkább gurulni egyet.
Te is bekaphatod, hülye nyögdíjjas
ÁÁÁH Anikót ugysem adja

Maci hisztizz még egy kicsit legalább fellendül a topic
Gurultam egy nagyot, gyorsultam mégnagyobbat, élvezet is megvolt
És beállok azok táborába, akik szerint jó a kisebb lánckerék, viszont majdnem hanyatt vertem magam
Pontosan De az se biztos hogy pénzt fogok kérni
Dehogy
Na meg az én barátaim soha nem engedtek még meg maguknak ilyen stílust. Ha meg nem a barátom, akkor fizessen időben, és oldja meg ahogy akarja.
Milyen kis önző vagyok mi?
Ez szép beszéd volt!
Egyet is értenék vele,de akkor ki csinálná itt a műsort?
Te is ezt csinálod vele a honlappal?
Megértelek, de ne azt nézd hogy egy hete vagy 1 napja vagy egy hónapja ígérte. Neked ez csak plusz bevétel lenne a meglévő forrásodhoz, neki viszont a meglévő forrásából ez kiadás..
Ha valaki nem tud feizetni azonnal, akkor beszéljetek meg más időpontot ami beláható és kivitelezhető.
Persze, ha nem az első lenne, és nem egy hete ígérte volna......szeretem a pontos embereket, na meg ha ígérek valamit azt betartom. Ezek elvek.....és mire legyek neki megértő? Arra, hogy folyamatosan baszogat, és ócsárol? Persze, hogy nem a 3 rongyról van szó.
Én mindig le tudtam Kykeevel rendezni normálisan. Arról ne is beszéljünk hogyha teló problémám volt, csak elővette a csavarhúzóját és megszerelte, aztán kért egy pohár vizet fizetségképpen Szóval én azt mondom, hogy ne pont egymás vérét kellene szívni, hanem egymást segítve kellene megoldani a helyzetet. Én is bizniszeltem vele, és megértettem hogyha nem volt zséje. Na és, akkor kértem tőle headszettet, mivel úgyis azt vettem volna a pénzből. Így legallább Ő is tudott talán spórolni, meg én is megkaptam amit akartam. Ezzel azt akarom mondani hogy vegyük figyelembe mindig azt is hogy hogy lehetne legkönyebben megoldani a szitut úgy hogy mindketten jól járjunk. Tőled elvitte azt a goldot ami csak a helyet foglalta a garászodban, nem hiszem hogy olyan kapós dolog, hisz nálam is állt egy évet
Ne legyen már olyan nagy baj hogy nem azonnal fizet. Ne felejtsük el hogy néha a másiknak tett szivesség sokkal többet ér bármilyen összegnél. Bartelolni néha nagyon is kifizetődő. Nekem sok olyan cimbim van akik jönnek nekem 1-el.. És tudom hogy az adott dolog többszörösében fognak majd segíteni
Nem kell, én befejeztem....álljon tanulságként mindenkinek.
Imádom qamikor szeretik egymást!
Át kell nevezni ezt a fórumot "Káj vs.Maci"-ra!
Te tudod, de szerintem téged is igencsak érint hamarosan.....
Na jó, fejezzétek ezt gyorsan abba, nem nyilvánosságra való a nézeteltérésetek.
Kykee, elméletileg ma élesedik a tárhely, kapsz róla mailt a mobilos címedre, majd küld át nekem is az elérhetőségeket.
Ha olyan szar volt miért kellett mégis? Perelj be. Én meg becsületsértésért visszaperellek. Bár nem tudom mire, a hiteleid nem kellenek......befejeztem veled mindennemű kapcsolatot.....nem érsz meg egy percnyi rádfordított időt sem. Mindenesetre ez jó példa arra, mennyire is vagy korrekt.
jaj,,,várj,van papírzsepid?annyira dramatikus vagy és szarul hazudsz...te mondtad hogy úgy is jössz ide a rock pubba enni ott leszel...én pesten voltam akkor.....szóval ne állitsad már be magad olyan fasza gyereknek....én mocskolódtam?aztán megnéztem és visszadtam,majd rá 2 hétre mentem pestre és én mentem oda érte a lakásodra,nem igy volt te kis hazug görény?,,,bele fogsz bukni a hazugságaida,ami arra megy ki hogy engem lejárass..te kezdted a mocskolódást........az üzelt meg megy,és sokan visszajárnak hozzám,pont azért mert korrekt vagyok és nem fordítok hátat akármi a probléma....egyébként amit már művelsz most, az üzletrontás,,,,,beperellek ezért....most akkor ki mocskolódik?te kis nyamvadt buzi rendőr....nyomozók szégyene vagy
Ja már látom,Citi bank,......majd jól lehekkelem az egyenleged kiveszek, beteszek, utalok,nulla forintért.....
Citibank, de ez is benne volt az smsben.