Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mocskolódj csak, ahhoz értesz. Gondolom az üzleted is azért megy ennyire, mert ilyen korrekt vagy.....elvittem neked helybe a villát, láttad hogy néz ki. Utánna mégis kellett. Mi nem volt ebben neked korrekt? De igaz, én vagyok a buzi, hogy foglalkozom veled te paranoiás kis bűnöző.
Milyen banknál van a számlaszámod?
Milyen terelés paragép?beterelem a szádba a faszom.....
És már megint csak a terelés.....
te kúrtál át.....azt mondtad jó a villa alsó része...de ennyiért nem szoktam vinnyogni,mint te...leszarom...majd jó lesz valamire....majd feldugom a seggedbe...csak elötte még felhevítem,hogy jobb legyen neked........ja a másik,nekem meg ne dirigáljál,hogy mit csináljak,nem vagy abban a helyeztben te gombáscsöcsű köcsög
A korrkektségről annyit,hogy te mindenkit lecsekkoltál,ki merrre hány méter......te meg állandóan be akarsz sározni mások elött.....bármi volt elrendeztem mindenki felé amegbeszélt dolgokat.....korrekt is vagyok ellenben veled......bár te még korrupt is vagy........de ez legyen a te bajod,,,majd a a sitten ücsörögve odamegyek azt húzkodom a gép bajszát a nagy nyárba.......persze ha én lennék annyira csövön te, már rég áskálódnál,hogy miből telik ennyi mindenre....lehet rólam lepattani te köcsög mert aládbaszok de olyat,hogy kamillázol
magyarázhatsz nekem már.....utald. Nem a 3000 forint a lényeg, hanem hogy megint átkúrtál. Nem baj, álljon ez példaként mindenkinek.
A további hülye dumád meg nem érdekel, csak terelsz.
Ja te buzi arcúúúú,annyira gyerekes vagy.....anyú a káj bánt...futott Macika az erdőbe és mikor hirtelen egy csattanást hallot beugrott a málnásba és összefosta magát...................leírod itt a banki dumád,,,,nem volt dolgom veszprémben,,,az nekem 30km hogy csak ezért bemenjek...annyira meg nem égető neked,vagy igen?mondjad mert akkor megyek.......gondoltam hogy úgy is lejössz mert igérted és opdaadom,,,erre itt sipákolsz hiszitzve te fürdős kúrva.....bazd szájba a hajléktalan tetves köcsög
Kicsit érzékeny vagyok a korrektségre. És káj erről már régen nem beszélhet. Mondjuk mindig megfogadom, hogy csak kp ellenében vihet tőlem bármit is, de megint megszegtem. Utoljára.
Ti tényleg szeretitek egymást!
Sőt szerintem egyenesen imádjátok!
Jaj és ha tényleg Fndi munkája miatti ajándék akkor naná hogy dzsuker! De tényleg mibe kerül ez majd ?
Hát nem is tudom. Szerintem nem engem járat le, hogy 3000 Ft-ért szólni kell.....de te tudod.
És megmondtam már, hogy beszélj normálisan te gyökér.
Hol írtam te gyökérgyerek?
jajj,te kis pondró,,mikor fejezed már be?szánalmas vagy!3000 ftodat...feldugom neked,,te buzi.....lejáratós köcsög vagyol,de magadat járatod le...de hát mit is várjon tőled az ember...
te írtad.
ezt honnan szedted?
Nagyon szép az ülés!
De a fehér színű nem fog nagyon koszolódni? Milyen anyag,bőr?
Tutisnak is ezt mondod majd, ha ki kell fizetni?
aha, de a motorkiállításra jössz.
"Itt vagyok éppen,Ez az A Hely!" Gyere!
Itt is! Megyek is egy! Végre a vassal tudom intézni a mindennapi dolgokat!
Itt 170 ágra süt a NAP!
Válság miatt zárva