Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

húzz te. Ez egy nyitott fórum, csinálj magadnak, ott te leszel a királylány. Itt csak egy tag vagy.
ha nem írkálná vissza,,,pedig már mondtam hogy huzz a picsába
Örülök,hogy tetszik,,,én is jókat röhögök a kiscsávón
akkor foglalkozz mással.....
ez nekem nem plusz energia,,,csak te vagy ennyire gyenge,,,,nekem ez vállból,jön,nem agyalok rajta,hogy mit írjak...jön a tuti csontra.....

egyébként már unalmas vagy MAci
Nincs türelmem végigolvasni amit írtál. Biztos sok energiádba telt, hogy összeszedj ennyi gondolatot...
Jó a vitátok! Szórakoztató kis regény, amire a végére érsz! Mikor adjátok ki a bővített extra tripla lemezes változatot?
Szia Rat! Mennyire érezhető a kis lánckerék? Mennyit csal az óra akkor ha kicsi van fent?
Én is gurultam egy jóóóóóót! Megnéztem Szentendrét aztán "menekültem" az eső elől! Amire leraktam a paripát, már rohadtul sütött a nap Mindenesetre jó volt gurulni!
"és velem sincs innen senkinek" hú csipkejózsika,,,erre ne vegyél mérget engem sem csipnek innen egy páran de nem is mondok ilyet,,,,,azért hogy szeressenek...leszarom hogy ki nem szeret.....de neked ez fontos mert világ életedben utáltak mindenhol a környezetedben a felszineskedésed miatt,meg a kavarásod miatt.....inkább azért utáljanak engem ,mert megmondom a magamét ahogy van ,minthogy jópofizok aztán meg kést mártogatok a hátakba.....


viszont a másik,hogy nem kellett volna azt mondanod egyik topiclátogatónak,hogy megdögölhettem volna a balesetben.......ezt soha nem fogom neked elfelejteni......ezzel számolj
az én szövegeimet próbálod felém forditani?nem tudsz többet?látszik,csak a majmolás,aztán kicsit másitasz rajta aztán ugyan azt adod ,azaz csak próbálod beadni.....gyengus vagy pici rózsám...mikor itt voltál egyszer fent a feleségeddel nálam a lakásomon,már Ő szólt rád,hogy miért feszkozól?mire te ezt válaszoltad,EZT HOZZA KI BELŐLEM...azaz alám vagy rendelve és ezt te is érzed,és csak tepersz ,csak tepersz igyekszel tartani magad..de hát büdös vagy és csak egyre mélyebbre csúszol már elöttem,,,,sehol nem vagy már.....már alig hallak,,,Maci,,,Maci,,,,nem hallak,,,,kis pont vagy ...azzal meg nem fogalakozom
VAn külön egó biztosítékod?mert dugj be hamar a seggedbe egy 80amperest ,azt talán nem nyomja ki........
Cigányt többre is tartok mint téged...egyébként látszik mennyire buta vagy és azon is gondolkozom,hogy lett diplomád? ?szerintem a fél általánosodat is a bolhapiacon vetted,hogy nem értsz a szóból köcsi ,hogy NE ÍRJ!

papapapapapapapapapapapapapapa
Elgondolkodtál már azon, hogy csak veled van bajom? És velem sincs innen senkinek, csak neked. Alakoskodó én? Te mersz ilyet mondani, aki csak a hasznát nézi az emberekben? Sznob? Definiáld már légyszíves a fogalmat, vagy legalábbis olvasd el mit jelent. Szerencsétlen kaspó, mi van, mostanában nem dugott meg egy kamionos sem, azért vagy ilyen hisztis picsa?
Néztél már tükörbe? Akkor már láttál cigányt. Zsírszag? Ha azt érzel akkor belőled jöhet.....adsz egy esélyt? Te, aki már annyit eljátszott? Kitiltasz innen? Egyre szánalmasabb vagy.
Jó lesz hidegen is,,,csak nehogy elpárologjon..ráhibáztál,most már nem utálom a MAcit,,,gyűlölöm.......ilyen egy alakoskodó ,érdek ,képmutató fenhéjas megjátszós sznob buzit nem láttam még motorosok között...de már van,ime az egyedüli példány..THEBEAR..minek?ki hívta ide?egyszer csak megjelent,azt azóta van a káosz.......húzz a faszba nagy köcsög
tudod ez a kis seggdugasz húzta már ki olyan nagy kaspónak a lábát mint amilyen te vagy cickány exbarátom....

egyébként azért csinálod ezt ,mert féltékeny vagy...és rajtam kívűl már senki nem visel el téged...ráadásúl zsír szagod is van még kaphastz egy esélyt hogy helyre tedd a dolgaid,különben likvidálak inenn
Kezdem megint azt hinni hogy Ti tényleg nem szeretitek egymást bazz!
És hozzám mikó gyüssz e? Már eléggé kihűlt a kávéd,amit a múltkorra csináltam Neked
Már az is baj, hogy nem vagyok olyan kis seggdugasz mint te?
Amit kapok azt adok......mondtam többet ne válaszoljál.....nagyra nőtt óvodás
És nem kicsit nézlek le hanem nagyon. Azért, amilyen stílust megengedsz magadnak. A viselkedésed miatt. A primitívséged miatt. És nem a pénz miatt.
És igen, minősítsd még magad még még még
Budaörsön kb 5 percenként változik,zsír napsütiről xaros havasesőre! Hogy a faxomba lehet így álni?
Átmegyek "EMO" ba ,és nemélek tovább ha ez így marad bazz!
Úgy beszélsz balekpatkány,hogy az kicsit lenéző,,,és ha vannak hiteleim,majd jól rádperelem...azt szopjál és akkor még a tieidet is fizetheted....milyen becsületsértésért,hisz neked nincs is becsületed köcsög,,,,egy szánalmas faszfej vagy aki vergődik és próbálaj a másikat lejáratni a kitalált ocsmányságaival meg az uszitkozásaival......egy férget többre tartok mint téged....nézd már meg ogy 3000huf os hisztidből mit összerinyálsz itt baromarcú....jól felcsúszhatott a tamponod ringyó.......szerinted kell nekem a kibaszot 3ezred?nem,csak nem volt dolgom veszprémbe...de ha kenyérre kell,özben meg játzod a gazdag faszfejet akkor szólj és már utalom is.....de ha ilyen kicsinyes kis buzi vagy akkor is szólj....erre mit csinálsz,,teregeted a "dolgainkat"...ha meg mégegyszer az Anikót a szádra veszed nagyon rábaszol,te fasszopó...hogy szopnád ki az összes volt csajomból a gecit.gyökérgyerek...leszarom milyen pisztolyod van meg rendőr vagy ez már becsületbeli üggyé faragtad....dedóban nyomták ezt amit te csinálsz csicska

Többet ne írj,ne üzengess,töröld ki a számomat is at mikor ez megvolt,fogj egy fém műszerészcsavarhúzót és dugd be a 220ba
Itt csak a szél fúj veszettül
Jaja
B-Király mi?