Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Anikó gépről írok,az enyém otthon van...azon megvan......a másik blokk tőlem 12 km van a telken és ott sötét van bazdmeg éjjel......de köszi...........bazdmeg.bazdmeg
Szia Oldklu! Láttam a Padriban a vasat!Nekem tetszik a nyereg! Én beneveznék egyre, ha lehet!? Gondolom a színösszeállítás az szabadon választott?
Szombati túrára jelentkezik:

Grkrisz,Anikó,káj,hoj, fndi, Tomassa


Vasárnapi túrára jelentkezik :

Grkrisz,Nopara,Anikó,káj,wasp,hoj, fndi, Tomassa
Oké, köszi kishopi!
Jó reggelt mindenkinek!
kykee, messze van a bank, mi?
szétszedhető az tuti, de hogy cserélhető-e csak a plexi, vagy csak a komplett tető azt nem tom. Anno 15 körül volt a felső rész.
Szia!
Valami rákerülhetett. Tisztítószer, benzin...stb.
Az egész előlapot (felső rész, ami feléd van) lehet venni külön, cserélni. Szerintem most min. 15-20e között lehet az ára.
Látod!
Eltüntünk a túra listáról
Ez hogy lehet
Gekko.
Ha lesz időm ma megállok nálad.
Sziasztok!

A műszerfalon napfénynél, kicsit oldalról nézve a kijelző feletti átlátszó plexin (vagy nem tudom milyen anyagból van) két szívárványszerű foltot fedeztem fel. Ilyen elszíneződés, de tuti nem magán az LCD kijelzőn van, megnéztem. Mitől lehet ez? Nem hinném, hogy ráfröccsent valami, vigyáztam rá. Tapasztalt valaki ilyesmit? Másik kérdésem. Cserélhető ez a ,lemez'?
Köszi!
Jóó reggelt Qtyák!
Inkább valami ilyesmit hímeznék bele!
Jó reggelt gsR banda!
Oldklu! Így a képeken jól néz ki a nyereg,gondolom élőben még fainabb. A gyári nyereg egyébként kényelmetlen, kemény hosszabb távon? (kopter gsr-es vagyok nincs még erről tapasztalatom)
Mennyi forintból lehet ezt kivitelezni?
Szombati túrára jelentkezik:

Grkrisz,Anikó,káj,hoj, fndi,Tybee


Vasárnapi túrára jelentkezik :

Grkrisz,Nopara,Anikó,káj,wasp,hoj, fndi, Tybee
Jó reggelt !

Szolnokon esett a hó !
Már küldtem 1x...meg ott van a másik blokkon....nézdmeg bazdmeg!
Mi van abdul, rat, És baripeti rosszul viselkedtek
Ez FNDI-é!
Kinek kell ehhez HASONLÓ,- pont ilyen nem lehet!
Szombati túrára jelentkezik:

Grkrisz,Anikó,káj,hoj, fndi


Vasárnapi túrára jelentkezik :

Grkrisz,Nopara,Anikó,káj,wasp,hoj, fndi
azonnal szervizmanual!az önindító alatti deknik és azok fogaskerék és alátétiről....van egy sanda gyanúm az önindító utáni 2.ik dupla fogaskerék robbantott rajzáról....nagyon gyorsan ,mert darabokra szedtem a gsrt..................köszi