Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Öcsi felrakja neked!

...vagyis nem neked, hanem a motorodra a kiput.
Te is király vagy , hozzád is elviszem ! . .
én másfél órát mondtam volna, első le- fel szerelésre hangsúlyozom az elsőre
Hozzád viszem az öcsimurát cserére Maestro . .
Ha csak le kell venni és visszarakni egy másikat...vagyis patent minden, akkor kb. 40 perc alatt ki lehet cserélni, de legyen 1 óra....bár már a 40 perc is kényelmes.
miket nem beszélsz jó hogy a szelepeket ki nem szedtétek
Akkor te nagyon ott vagy a szeren !
8 órát?
Ebből mennyit aludtak?
Én a segédvázat emeltem fel....
Jasu file ! Haragszol ? :
Hi! Kalimera! A kipucserénél le kell kötni a kiput végig a leömlősortól meg kell lazítíni,ehhez viszont le kell lazítani a hűtőt
Kb ennyi. Na ezt a fos időt bazz,ma mentem volna motorral a városban.
Bocsi a túl nagy képért!
Hy!
Menetkére készen! Így már tuti nem tévedek el ( vagy ki tudja)
Nehéz . Gekkóék 8 órát birkóztak a kipu cserével .
Ok! Lehet, hogy érdekel! Mennyire nehéz feltenni, vagy variálni, hogy melyiket használnám (gyári-öcsi)?
Helló misi600!

A törött GSR megvan még vagy meg lett javítva? Esetleg a bukógomba és az emelőszem nem eladó róla? Vagy hol tudnék OLCSÓN olyat venni?
Hellóka . Hétvégén megyek a kipumért és Öcsi azt mondta , hogy eleve 2db-ot csinál belőle "biztos kell másnak is" alapon . A lehetőség adott, élj vele !
Na mégegyszer . Jó reggelt mindenki ! Így már jó.
Jó reggelt mindenki !
Okés köszi! Ez is kérdés lett volna, hogy mennyire zavaró egy hosszabb túrán a hangja? A városban jó "sornyitónak", de túrázni nem hangos?
Kár, hogy nem tegnap írtad, elmentem volna mocival. Sebaj majd egyeztetünk! Köszi
thx
Hali all!

Maci grat a nagytesóhoz!

Tomassa !Nálam is +tudod hallgatni öcsimura hangját(Ez nem annyira dúrva mint a kykeeé)(SOKKAL SZEBB A HANGJA!
Ha gondolod csörgess 06304272484
Szia Misi600 . Ez nem szép látvány! Mire kell vigyázni hogy ez ne forduljon elő?
Misi.
ok, szólj.

A xenon trafó vízálló, ázhat, csak ne folyamatosan direktbe kapja.
Elfér alatta
tutkeráj hogy nem péntek