Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha jol látom akkor Tybee és "Mackó" megerősitése kellene,meg persze egy szabad délután.sztem mindenki mondja mikor lenne neki jó.csak lesz egy közös alkalom.Személy szerint nekem a hétvége lenne jó,és ráadsul a jövő 7vége.A hejszinhez tudok igazodni.
tényleg. az a movie miért lett cenzúrázva vajon..
vagy moci ami kamerás, de lehet én is úgy csinálok majd mint a Béla b@szok bárkinek is megmutatni a felvételt
kamerásmobil vagy mobil ami kamerás

nekem a kamera rögzitésre kell, vége már a babázásnak
Így van!Csak asszony meg ne tuggya!
Jah a babakocsi az már nekem is megvan de én a napernyővel nem tökölök kap a gyerek majd egy sötétitett plexis sisakot
Ha a Nomaddal elmegyünk, azért az ivararányra némi szervezéssel - vigyázni fogunk! ÉS TÍ...!
basszus nem tudtam h így figyelsz..
na csak semmi romantika jóóó
Oldklu, Mehetünk ketten is!
Vágom......
el kellene gondolkodni egy ukrán túrán
hazafelé meg hoznánk cigit meg ocsó benyát
Hoppá! Ezek cirill bötűk,csaj-e!És az nem azonos a görög bötűkkel Nyé razumi ruszkij!
Tisztára nemzetköziesedünk már,na ezt jól "megaszontam"
Fndi!
gyere! Ha másként nem megy, hozd az asszonyt is!
én pedig fndi nyomdokaiba lépnék..
én azt mondom Кампанія пачаткі сваю дзейнасць з выпуску мотавеласіпедаў і матацыклаў.
Είστε ο μεγαλύτερος, ο φίλος μου!
a sörözéses megbeszélésben benne vagyok, de a túrát illetően nekem még korai nyilatkoznom sajnos
jó estét!
Tá iszé o Vásziliosz tisz vrohész! Amúgy ezt így ejtik
Είμαι ο βασιλιάς των πάντων, ήδη από τώρα!
Θα είσαι ο βασιλιάς της βροχής!
Akkor szeretnénk tudni,hogy ki lenne az aki,Oldklu által feldobott Lenygyelországi túrán részt venne,mert akkor tartanánk egy hejhez,és sörözéshez kötött megbeszélést, az utvonalat,szállást, és látnivalót illetően.