Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mizu tesó? Esőmenő leszel?
Figyelem Figyelem !
Kinder vásszer nihty kövér felnőtt!
csak a felfogatás kellene, vágod már
Ott!
minek az néked
ahogy mondod

nincs valakinek elfekvőben egy babakocsira szerelhető napernyője ?

nem, nem süt a nap a szemembe
kell a pínz jön a szezon.........
aha, erdö projekt
kivagyok mint a liba
Oldklu, nem tudnánk beszélni msn-en?lenne néhány linkem szállással kapcsolatban,meg persze aki benne lenne a túrában. ha jol láttam akkor egyenlőre maradna a hat nyolc fő? (csak nem szeretnék itt "ingyen reklám"-mizzériát.....)
Sziasztok jooo estét!
Jó Estét a Motoros társadalom krémjének!
Persze.... Te dódóztál
csá tesa
mizu voltál ma tükröt állítani
Estét!
jó estét kívánok
Melegszik az idő!No para!Még egy kicsit erölködik a TÉL és VÉGE!HAJRÁ!
Hol láttál te motorozni?

Sziasztok GSR banditák
Hajrá Káj kartárs! Láttalak a motoron vazze!
Most érzed magad csak igazán jól mi?
A biztosito fizet a lopáskárért
Ezek jó árak, de a vasakért is kalkulálj, mert nem szívesen hagynám az utcán az éjszakára! Valahogy motorosruhában szar vonatozni!
Mackó!
Végül is 6 fő az szuper és esetleg még ketten beférnek. Ez egy könnyen mozgó ütős kis csapat lehet! Úgy is össze kell szokni, hogy mindenkinek megfeleljen a ritmus! Szerencsére hasonló képességűek a vasak és a motorosok!
Halleluja
Olvad már ez a szar,szerdára 10fok,ébresztem a vasat lassan
Jó reggelt Mindenkinek! viszem.......
Na jolvan urak,teljesitem kötelezettségeim,és indulok meloba Délután vok 4körül,addigra biztos lesz néhány kérdés.
Mindenkinek szép napot,jooo munkát!

Nos hát,akármerre érdeklődtem,Krakow környékén,olyan 6-20 euroig vannak szállások.Persze volt 50-60 ért is,de gondolom nem az a fontos hogy legyen a szobában minibár.eddig 9 főre néztem a szállásokat,és 8.-ára most még van hej rendesen azaz lehet válogatni. A heji látnivalók listálya hosszu,de azt mondjuk bízzuk Oldklu-ra .Egyenlőre ennyi. Kérdés,észrevétel?
Mégeccer jooo reggelt mindenkinek!