Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jooo reggelt vietnaaam! :D!
Nagyon nem megy az alvás,mé2 ora és melo ugy is.
Holnap?
mikor vigyem a pízt
Ez a szerszám!
Sziasztok!

A csavar kiszedésére lehet segítség a következő szerszám!
Ha pontosan behelyezed a csavarba és kalapáccsal ütöd a szerszám végét akkor meglazítja!
A bázismotornál lehet kapni, az ára 3000Ft.
Én még nem próbáltam, csak láttam!De lehet segít!
Cikkszám:10003903
Intézem !
Te vagy a király! Hát nem ezt beszéltük meg hogy intézem?
cseréld ki. Nem fogadják el sok helyen. Pl. a szlovákok sem, és a románok is kötözködnek.
Hányan lennénk?
1, fndi ?
2, Nomád
3, Tybee
4, Cartmen Ő a barátom CBF 1000-el, nagy fazon!
5, Oldklu
6. Mackó
Kicserélem,úgy is lejár ebben az évben .
Motorozz.hu-n szervezi Cseppecske!
Túrák között "Egy csapp Erdély" címen megy! Azrra az időre nehéz szállást szerezni! Jelentkezz rá, ha komolyan gondolog! Jó csapat lessz ott! Maga a búcsú csak egy nap, aztán csavargás!

Iratok! Szerintem a régi személyi nem nyerő, de meg kéne kérdezni a "szervet"!

Aludjatok jól! Megyek héderelni!
megrendelted király vagy!
Nopara! Ha minden igaz akkor holnap már indul a "gombaszállítmányod"!Tehát No Para!
Ez is tetszett,
Ez szép volt,Oldklu! Észérvekkel,maximális toleranciával!
És a Csíksomlyói túrára én is elmennék majd,talán lessz annyi időm....
OLDKLU : Személyi igazolványom régi,jogsim újfa. Jó ez így oda.
Megismételem a tervet:
Volt egy javaslata, mivel munkámból ki-befolyólag 2 hetente járok Lengyelországba és kicsit ismerem az útviszonyokat, ezért szervezzünk egy GSR túrát oda, ja, meg vissza! Aki diszidálni akar, az maradhat!
Javasplt útvonal:
2/A. Sahy, Zvolen, Beszterce, Donovaly hágó, onnan lejövet Jánosikova Koliba, sztrapacska, majd onnan tovább Ruzomberok, Lengyel határ,(ez is hegyi szerpentin szerü), majd "Karczma" a Beskidekben. Oswencim(Auswitz), a Láger megnézése,(belső központi és az egyik külső,- mert ott három tábor volt.
Onnan tovább Krakkow-ba, ott szállás. Ez az út reggel indulva kb 550 km, 7 óra a megállásokkal együtt, 14 órára érnén Auswitzba, onnan Krakkow még 1 1/2 óra, este 8-ra oda lehet érni. Ott a Starij Ryneken szuber kis jazzklubbok vannak! Igazi fiatalok tanyája, de ezt szigoruan gyalogosan.
Másnap a Wawel (kirélyi vár) megnézése, este megint a Rynek.
3. napon indulás Zakopaneba, ott csavargás, hegyre fel, esetleg elmenni Chorstyn-ba, ez volt a Lengyel-Magyar közös határ egy kedves XV. századi várral és a sebessodrásu Dunajec-cel, amin farönkökön hoznak le a Gurálok, a helyi favágók, persze pénzért. Másnap indulás vissza a Szlovák Tátrán keresztül, megálni még Ótátrafüreden (Stary Smokovec), és lassan hazafelé venni az irányt, bár még ott is lehet menni egy két helyre. DE: ezt több részletben is lehet csinálni.
Csü. pént, szomb. vas, hétfő?
Nekem jónak tűnik az időpont !
Javasolnám május 1-ét követő hétvégét. 1-én ott is bolondokháza lsz az utakon. Május végén, juni elején a Csísomlyói Búcsúra megyek Erdélybe!
és a dátum mi lenne? legalább a hónap..
Kalkula:
1300 km 5 l/100 km = 65 l * max 300 Ft/l = 19.500 Ft a lónyál!
4 éjszaka * max 8.000 Ft/éjszaka = 32.000 Ft a héder!
5 napi kaja * max 4.000 Ft/nap = 20.000 Ft az abrak!
------------------------------------------------
----------------------------------
Ez TÚLKALKULÁLT ÉRTÉK, csak kevesebb! 71.500 Ft MAXIMUM, de ez dúrva szám!
Ebből sokat kell lefaragni, de az a szervezőkőn múlik, hogy milyen szállást, motor örzést és kaját találunk. (Ez utóbbi a Lengyeleknél jó és olcsó!)
halihó! a túra időpontja és költségvetése érdekelne nagyvonalakban.. inkább a költségvetés.. ha beleférne, én is elmennék..
Hányan lennénk?
1, fndi ?
2, Nomád
3, Tybee
4, Cartmen Ő a barátom CBF 1000-el, nagy fazon!
5, Oldklu
Mégeccer szépjooo estét mindenkinek !
Ha még aktuális,akkor beszállnék a szervezésbe.Látnivalo van bőven de motoron még nekem sem volt szerencsém hozzá.Ha ugy van összezörrenhetnénk(nincs messze T.Bálint )aztán megláttyuk