Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miiiii,,,,ne basszál már ki velem?!ez volt? ?
Szia Vicky! zúzódás miatt! de már leapadt a bokám és a csuklóm is,jól vagyok
csak a pitonom,az nagyon éhes már
ki használja a kocsid? Szembejött velem Veszprémben ma.
Szia! Hűűű,ezt igazán sajnálattal hallom .... mit mondanak a dokik,hogy mitől dagadt be pont most a csuklód?
motoromat ma elszállitották a Öcsimura szakszervízbe és nekilátnak a renoválásnak.


különben sem fosok,mert a motorozásért fekszem tavaszig is ha kell
nem fostam be,csak nem akarok még a jobb kezemre is gipszet.és csak 3 nap múlva mehetek haza.
a jobb kezed
néha kellene váltanod, vagy szólni a szöszinek
Aúúú az nem jó!
Hmm... Elfeküdte a fenekét
mond a doktor nevét és rangját,holnaptol nem praktizál!mi van kurva befostál?
nem mehetek még haza és a bokám bedagadt,meg a jobb csuklóm is
Szerinted?
Szia,,,Na mi baj? Mesélj...
Sziasztok!
nem,nem igazán gömbölyű a dolog
reggelt. én valójában sokkal jobban örülnék ha már 2009. március lenne.. (tegnap eltároltuk a mocikát télire) és jobban örülnék akkor is, ha olyan munkám/munkahelyem lenne, ahova nem úgy mennék be minden nap, hogy már megint.. ezen kívül szuper minden
Jó reggelt Klánerek! mindenkinél minden oké
Igaz! Onnan kezdődik egy minimál alap! Artán jönnek az extrák!
15.000 csapágyastól.
az ebay.com -on láttam azt a francia ülést,tényleg nagyon tuti,de ott 144 usd volt az ára.
Hmmm!
Utasom, kb, 75 kg körül mozog és JÓL mozog a motoron! Nem éreztem, csak amikor kiütötték alólam a motort és 10 m-t repültünk, majd csúcstunk 7-8 m-t hason. (Esztergom, szept, 06. 11-es út. www.motorozz.hu oldalon fotókkal felraktam a hírekben- archívumban megnézhető,- "Esztergom, Riadó..." cimmel.
Szóval: Jó utassal jól motorozható a GSR! Utast tanítani KELL! Váltott csajokkal kicsit nehezebb a dolog!
Franciaországban a meglévő "csúszkálós" nyerget átalakítják kényelmesre spéci anyagokból és bőrből, középen gátat kialakítva az utasnak is sokkal kényelmesebbre! A fiam megszerezte a címet és tud ilyet csináltatni! Ára 380 400 Euró között volt egy éve.
Sziasztok!

Ha valakinek kell ruha az szóljon, mert eladom az enyimét!
Erről lenne szó:
Ruházat
na azééé ám!

csao,Gekko
Sziasztok,jó reggelt!Na tépek is ,szedem össze a családot,és húzok kirándulni valahova,mielőtt még Kykee lebax nagyon!
mi a fasztot csinálsz te most otthon,miért nem kircsizel a családdal?