Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tényleg, a motor ment a rendőrségi telephelyre?
Szeva nagy Testvér!
Személyesen még nem találkoztunk, de azért én is aggódom ám!
Siess a gyógyulással, hogy hamar tudj megint gurulni. A kerekes szék biztos nem az igazi!
Remélem WC-re ki tudsz járni.
Ne bazze... Mi a faxomat kerestél murvás úton baszics? Nem mondták, hogy nem terep gumit raktak a motorodra?
Remélem a rendőrök nem lőnek le majd a kipuff és a rendszámtáblád miatt.
De azért legyünk őszinték, szerintem már Te is tudtad, hogy előbb utóbb perec lesz. "Olcsón" megúsztad, mielőbbi gyógyulást kívánok!
ez egy sinter,kajak kész vagyok most a fájdalomtól küzdök....
jó éjt
Na mostmá aludjál Tesó! Kérjél még egy fájdalomcsillapítót a szigorú nővérkétől! Jó éjt...
most miért mondod?mert kivoltam mint a szar?
köszi mindenkinek,kérésetek batartom
Húh bakker,GSR-GSM tesó,ijesztegeted itt a népet.... ,Örülünk hogy egyben vagy,mielőbbi jobbulást
Szeva vagány! Ez csak természetes! Voltunk ma kykeenél,megnyugtatok mindenkit,rendbe van!
Bár egy harapós nővérke csak hármasával engedett be minket,azért tudtunk vele beszélni! Első kérdés= De azért a motort rendbe lehet tenni pár forintért!?! 6 hét azt csapathatunk, a vasat meg összekelepáljuk Öcsi tuning műhelyben tesa! Ne motorral menjetek, kurva meleg van a korházba!
JÓ ESTÉT MINDENKINEK !

KYKEE örülök hogy bejelentkeztél és kívánom mihamarabbbbbb gyóóógyuljjjj meg !
jobbulást, nem voltál szép látvány.
azt most inkább ne, mert akkor sosem gyógyul + bár azt már régebben meg mondták neki az orvosok
elég lessz a tockos is
arra gondoltam h megcsavargatom a bokáját meg a karját egy picit!
azért ha holnap bementek hozzá akkor adj neki 1 tockost
Jól ránk ijesztettél! Cseréld le azt az elátkozott vasat...
Ja meg gyógyulj is meg!
én nem agodtam!aggodjon a f...szom!a krisztiánok kemények v mi!
jobbulást vazz. Ebbcsont beforr, a motort kijavítjuk, a szezon meg úgyis véget ért. A lényeg, hogy megúsztad.
HI. Tudja vki adamfzr számát?
örülök hogy ujra itt vagy közöttünk
Hát ezt kell olvasnom? Azért örülök ám, hogy megvagy, s remélem hamar összeforrsz és újra motorra pattansz... és visszaveszel egy picit Mindenesetre pihenj sokatsokat és gyógyulgass!
Bazzz kykee tesókám,dumáltunk erről hogy miket úsztunk meg de látom tégedis utolért a sors mint engem 3hete.130árokbalosból.
Gyugyulgassálcsak tesókám aztán ha ott tartasz hogy huznál egy kövéret villanjon be hogy megéri-e
még mindig levagyok döbbenve mitörtént
Jó estét!örülök,hogy jobban vagy kykee tesó
Vazz! Nem valamelyik nap mondtam, hogy vigyázz? Ebcsont beforr, de a lányod lelke?!
Gyógyulj!
Az a lényeg hogy túlélted vazze! Műtét rendben lezajlott? Mikor fognak gyógyulni a sérülések mit mondtak?
én mindenesetre örülök,hogy jol vagy......remélem tudod miért....