Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kykee, meg is találtam az oldalt, hívd a srácot mit tud mondani neked.
http://www.motorbalesetek.hu/
majd holnap ha levizsgáztam,lehet,hogy megteszem ....bár legszívesebben beperelném őket.
vágd pofán akit kell
Zsozsimura shark koppintás. Nagyobb a hangja mint az öcsimurának, mivel full nyitott. Öcsimuráról kép és videó az adatlapomon.
az kevés lesz...inkább "Kína egész éves termését" kérném ....ráadásul jól felbaszták az agyamat...jó lesz már megszabadulni ettől a sulitól.
Szia Suti!

A legtöbbünknek Öcsimura és Zsozsimura van, mind a kettőt tudjuk ajánlani és árba is elfogadható a gyárihoz képest!De akadnak gyári Yoshimura fanatikusok is közöttünk!Az Öcsimura kinézetre olyan, mint a gyári, a hangja ÖcsiMestertől függ!(nekem az van rajta, tuti a hangja)A másik Zsozsimura ennek a kinézete olyan , mint a Yoshimura, annak az utánzata!Erről több infót nem tudok szolgáltatni!Erről a tulajdonosokat kell meginformálnod!
Árak terén olyan 50000-65000 között mozgott, de a mai válságos helyzetben a gyártókat kell megkérdezned a friss árakról!
Adatlapomon a videok között találsz erre módot
Helló!
Azon tanakodom, hogy lassan le kellene cserélni a gyári kipuffot a GSR-en, mert elég "soványka" a hangja. Sokat nézegettem a netet, hogy milyen lehetőségek is vannak, mindenképpen valami jó ár-érték arányú dolog kellene.
Körülbelül mennyibe lenne a sportdob? Ha tudtok, légyszi írtatok típust meg egy árat hozzá, hogy nektek mennyiért lett. (Láttam többeteknek pl Öcsimurája van (meg Zsozsimurája), főleg ilyesmikre lennék kíváncsi, mert a nagy gyártók termékei igen drágák, és sokszor nem is mutatnak jól.)

Kösz a segítséget!
igen,hamarosan itt a szezon sietek a gyógyulással
kalap szart a vizsgádhooo
Halli hóó! Látom cépen gyógyúgatsz.
persze várlak
okés,de azért én mehetek,ugye?
köszönöm,nem kérek semmit van minden ami itt kellhet
Ohh,sajnálom ....akkor holnap bemegyek hozzád (ha egyáltalán túlélem a vizsgát ) meglátogatni. Vigyek valamit?
még bent,sajna lehet többet,talán még jövő héten is
Na,csak nem kiveszik a csövecskét a bokádból? Holnap még bennt leszel?
18 éven aluliak és gyenge idegzetűek ne nézzék
Ennyi szerencsém azé lehet nekem is
egész olcsón megúsztad
a franc figyelte. Na de hány piros új swift szaladgál ilyen matricázással? Odaadtad valakinek?

Kell a kormánymű?
Az enyémen rajta a bőr
igen. Mobil GSM felirattal, a bőr nélkül asszem.
most van pontban 1 hete ,hogy eldöltem