Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elmondom őszintén nem tudom hogy mi történt!indúltam haza és egyszer csak azt vettem észre,hogy a kormányom balra bevágódik és átesve láttam ahogy közeleduk a sűrvédőm,mahd a beton!aztán egy pillanatra észhez tértem,majd megint elájultam.majd a műtőben magamhoz térhettem volna,de hamar elaltattak
Ennyi....
Igen, te mázlista Kykee... Tutis jól mondja, bővebb információ kell az aggódó embereknek.
Szerbusz Tesó!
Mondjál már közelebbit mert nem hisszük el hogy jól vagy, egy ekkora perecet nem eccerű kihordani! Lábad, kezed hogy van? Vasaltak vagy mi? Mit mondott a doki mikor húzhatod újra a gázt?
Szia Frenki!
köszi a képeket,meg az aggódást!nem tudom mi történt,de nem keróztam,hanem mentem haza felé. pontosabban mentem volna
Sziastokk!örömmel jelentem be hogy jól vagyok!köszi az aggódást mindenkinek
Kykee!

Szomorúan olvastam a fórumon, hogy mi történt veled!
Jobbulást és gyors felépülést kívánok neked Kykee mester!
ma megy be vki helyi hozzá?
én vmi 20-as számra emléxem, de az sem volt még bekapcsolva délelőtt.. most meg az enyém merült le..
jobbulást haber!
Aki tud beszélni Kykee-vel, légyszi tudassa velem hogy milyen számon érem el.( Ha nem a 70-es száma lesz bekapcsolva)
Sziasztok!

Kykee, Most olvastam, mi történt! SAjnálom a dolgot, remélem mielőbb meggyógyulsz! ! !
Írtam sms-t, gondolom nem sokáig leszel telefon nélkül!
Vigyázz magadra Fater! ! !
Hali. Hol történt a baleset?
Kykee ! Bár nem ismerjük egymást, olvastam mi történt, jobbulást kívánok !
Én is jobbulást kívánok ! Hát eleve nem vagy szép pacák, de nem így kellene promó fotót közölnöd.
Szia! Igen,reggeltem,de délutánonként most a tanulás köti le minden időmet,így még nem tudtam felmenni hozzátok....jövő héten szerdán vizsgázom,így a talira sem tudok most elmenni (sajnos).
Basszus, most olvasom a rossz hírt! Sajnálom Tesó, jobbulást!
Kykee!

Jobbulást és gyógyulj meg hamar!
Szia Vicky!
Most nézem, te nálunk is regeltél a fórumba, csak még nem szóltál hozzá...
Holnap nincs kedved jönni a talira?
szerdán megy hozzá a brigád!lesz kapsz meg nem mulass meg minden!
Oké,köszi. Akkor milyen számon lehet elérni őt?... a 70-es telója széttört,a 30-as már nem él (igaz 2 hete még ír nekem róla)....
már csak a 70-ese él.

Mi történt, látta valaki?
Jobbulást kykee! Írtam Neked a 30-as számodra.
Jobb reggelt!

Jobbulást Kykee!
ne bazz. Jobbulást kykee.
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy nem-e tud valaki GSR600 ho robbantott rajzokat? EPC-set, de a legjobb az lenne ha méretezve is lenne. Ha valaki tud segíteni, akkor a vektor2007@citromail.hu-ra küldje már el a linket.

Köszi!