Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, a seggbe lázmérővel keltettek? Bár amilyen csinos a nővérke szerintem szívesen veszed tőle
Jó napot ! Örülünk hogy jobban vagy! Nem volt lementve a telókönyved , nem tudod hogy kell az ilyet csinálni? Bemész egy GSM -eshez és elmondja szerintem
Gyógyulj gyorsan!
reggelt?az 5kor volt
Jó reggelt Neked is!
Jó reggelt!
legtöbbet
na igen,ez biztos sokat lendít a gyógyuláson,igaz?
sajnos lapo függőségem van,időm meg van az örzésére!
hogyan lennék meg itt nélküle(tek)
Látom javulgatsz azért csak így tovább.Még jó hogy a laptopit bevihetted a kórházba,nekem tavaly nem engedték,azzal az indokkal hogy az érték,és nem fogja nekem senki őrizgetni.De hát nem is kellett volna senkinek őrizni mert napokig fel sem tudtam kelni,mindeg ott lett volna velem.
Sziasztok!
Igen,azoknak köszönhetem akik mellettem vannak ,mind testileg is,mind lelkileg!
Már látom, hogy hamar fel fogsz...épülni!
Hát talán lesz benne annyi erő
ilyen ápolónők vannak értünk!De az én kedvesem a leges leg best rengeteget segít
Cssssssss....nagy titokban, de csak neked! És persze, csak ha fel tudod venni az elejét
szeretnélek titeket megkérni,hogy a +36702564013 számomra egy smst küldjetek a nevetekkel,mert a telefonom meggörbült és buktam 700telszámot.köszi
A B-Kingel lehet kerózni is?titokban?
Szia Tybee!minden okés,jó a kaja a nők is csodálatosak és kedvesek
Semmi okom a panaszra,de inkább motoroznék
DETTO!
sziasztok!
nem leszek betegebb csak erősebb és egyúttal boldogabb,hogy látom mennyi barátom van akikre számíthatok!
most vették ki az egyik csövet a lábamból,a beszarás kerülgetett
nagyon köszi mindenkinek,szeretlek titeket
Szia Kykee !

Ellátás megfelelő ? ebben a 2008-as f..a kórházi működtetésben

Lassan szervezhetjük a következő STEX SUZUKI GSR FANOK Találkozóját
Helló pajti
Jó gyorsan szedd össze magad, és menj haza, mert a kórházba csak betegebb leszel, és különben is jövök Neked 1 B-King teszttel!
én voltam
PÁLINKÁS Jó Reggelt Mindekinek !
Hali belépőmotoros!

Ma láttam egy fehér GSR-t Pesten. Aszittem te vagy, de hamar rájöttem, hogy tévedek, mert ez húzta neki.
akkor ezt megbeszéltük