Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

......mielőbbi felépülést Kykee...
már várjuk nagyon , mester jelentkezz mielőbb !
Szia! Talán igazad lesz, ami a csalánt illeti, de lehet, hogy már holnap szivatni fog benneteket, mert viszem be neki a laptopot, ( már ha azt nem vitte magával a motoron ).
Nem hiszem, hogy írná, legfeljebb mondaná! De a POFOZÁSBAN BENNE VAGYOK.
Szia predi! Elég furcsa nálatok a szeretet jele, de ennek ellenére elhiszem, hogy itt mindenki jót akar. Csak tudod annyi rossz hírt olvastam már itt a fórumon, CB, ivecoslaca, blacknet, Ti talán nem is tudjátok, mi történt velük. Épp ezért féltettem kájt is, és ha nem is jelentkeztem be, de mindig nyomon követtem az írásaitokat, mert abból sok mindent megtudtam. Hát most is.
Csatlakozom! Ne tessék haragudni! Tényleg nem bántásnak szántam,ő is ugyan ezt írná fordított esetben!
javítok:megpofozhassuk!
csókolom.
ez a szerete jele nálunk.merthát tényleg ökör,és ettől imádjuk mi itt egymást.ahogy elnéztem a mocsok fejét a képen ,holnap után már megint szívatni fog minket eme fórumon.Jobbulást neki és tessék megnyugodni:csalánba nem üt a ménkű
kéz csok drága!
mi csak azért ökrözzük,mert féltjük és mert annyiszor mondtuk neki h most már elég mert hüvös van és csuszik!mi már le is tettünk a közuti motorozásrol,ezért rágjuk a fülét!de szeressük nagyon!és örülünk h még megpofozhatjuk ezért ha felépül majd!
Köszi a megnyugtató szöveget. Ha nem voltál ott, ki csinálta a képeket? Tudod milyen rossz, egy anyának ezt
látni? Hát még olvasni az együttérző mondatokat, marha, ökör stb. De azért kössz az infót, most már biztos nyugodtabban fogok aludni.
Nemtom, csak-csak!
jó éjt! szar 1nap volt ez is!
szia! Anikónak szólt valaki
Nem túl jó így látni ezt a marhát,de legalább még láthtjuk vigyorgva,ahogy megszoktuk! Remélem nem tépi le a fejem a képekért! Csá csabek! Hogyhogy nem mentél ma?
a vodás számán nem tom hívni.. tom hogy szétment aza teló, de más számon lehet? apukájának a számát már kitöröltem.
szerdán vagy péntek és utána nem megy le valaki hozzá pestről? mennék én is.
Csak annyit tudok amit , már leirtam.Nem látta senki,hogy mi volt, aki hivta a mentőket, esés után ért oda.Ha tudok valamit majd jelzem.
Szevasztok! Egyedül volt az ökör,nem látta senki,egy autós vette észre a motorját az út szélén! Kykee árokban landolt 265 méter csúszás hömbölygés után,kikerült valami beton vizesárkot,meg náhány táblát, információim szerint! Délután hívott hogy menjünk kerózni,de melóztam! Ötödikbe volt a gsr a 3 kmes szakaszban! Marha! Most veszprémbe kalapálják össze! Holnap bemegyünk hozzá és már többet tudunk! A gsr,hát egész jól néz ki a körülményekhez képest! Első telók,meg néhány apróság! Jobbulást Tesa...
hogy van kykee?Tud valami infót?
talán Schwartz.
annyit hogy a Veszprémi kórházban van
Jobbulást Kykee,ha segíthetünk bármiben,csak szólj!
Sziasztok! Ki tud bővebbet Kykee fiam balesetéről? Látta valaki, vagy egyedül volt?
vigyázzon mindenki aki még motorozik! hamar meg van a baj
Kykee.. Csocsesz...szomorúan hallottam mi történt, ha bármiben tudunk segíteni, állunk rendelkezésedre!
Kykee! Gyógyulj meg a télen, mert még soha sem volt ilyen közel a 2009-es tavasz!