Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azééé vazze hogy kapcsold be a köcsög telefonodat
miért kérded
veszprémi sebészet .403as
csá. holnap dolgozol?
Jó estét király klánerek
Csá.
majd minnyá oda szólok a harapós nővérkének
he...hunvagy...hónap viszem...monnnyyyyyad ova mennnyek,,wazzeg..
hozz kólát
heeeee...ma a biri megcsinálta a motorom...ugyhogy folytatom a gyakorlást...és...tudod..
uhh,nemáááá szívatsz?
cigi nincs...kööö kóóla?az vany...
egy jó ciginek jobban örülnék
Jó tudni,hogy nem csak egyedül voltam ma motorral

Szia krapek! Lassan elcsépelt, de megísmétlem Gyógyúly gyórsan! Addig is serkentőleg! Csókoltatlak anyósommal
Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat és a törődést!

Na mentem mocizni
Szia kykee!
Én is most olvastam, hogy mi történt és így ismeretlenűl is mielőbbi gyógyulást !
A tortát neked küldöm
Szia Kykee!Siess a gyógyulással hogy mehessünk Vadkertre sütizni! Ja és egyébként bocs hogy tegnap nem vittünk semmit de nem volt senkinél hátizsák,meg nem mindenkinek van ám olyan motorja,hogy tele lehessen aggatni mindenféle munkaeszközzel meg ilyesmi !Gyógyulgass aztán majd még megyünk valamikor!
gyogyulj szomszéd,, ha jönnek a beöntéssel akkor ne hagyd magad, álj ellen, űdvözlöm a szépséges és kedves nővérkéket, legmélyebb tiszteletem dr. Csordás főorvos urnak,
Az a legszebb a dologban, hogy épp vmelyik nap beszéltünk erről, erre tessék..... Én elhiszem, h nem vtál marha, anélkül is megvan a baj. Hú, micsoda tuti közhelyeket tudok!
Remélem hamar felgyógyulsz!
szia esSO!
miről beszélsz?dehogy,megyünk tovább......csak egy páran mondták vegyek vissza!most sem voltam marha
Sziasztok,Szia Hoji!
minden okés,gyógyulgatok,kisebb nagyobb fájdalmakkal,de a motorozásért bármit
Jól van, úgy látom kemény vagy, nem tört meg a bukta! Csak így tovább!
Szeva system!
sietek a gyógyulással,mert a jelenlegi álllapot nem gyere be,meg mennék már mocizni is!
köszi,jól esik,de vigyázok magamra
jóreggelt, klánerek!
szia kykee!