Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jól gondolod , mert csak 1 x kell fizetni .

Csekket elhozom amikor az időpontot kérem és mire vinnem kell befizetem a többi más csekkel .
bocs márciusig* nem decemberig
ja és akkor még azt is el felejtettem, hogy a biztosítónál ugyan az és gyanítom hogy az Adó osztályra is be kell a papirossal haladni

vagy nem
hiho!
azért azt számold bele hogy ahhoz hogy a bónuszod maradjon egy naptári évben 9 hónapig folyamatosan biztosításnak kell lennie. így kijöhet a 6 hónap ha októbertől kivonatod és következő év decemberében helyezteted vissza. ja az meg nem igaz hogy vissza kell helyeztetni mert beírják a forgalmiba hogy ideiglenesen kivonva xy dátumig, és ha eléred az időpontot automatikusan forgalomba helyeződik a jármű neked semmi dolgod nincs, vele. nekem is így volt idén
csakhogy az máshol úgy van, hogy be kell menned az időpontra, amikor is kapsz 1 csekket azzal koccolj el a póstára aztán megint kezdődik a sor előről
vissza helyezésnél dettó
és gondolom akor is kell fizetni
én is kivontam a forgalomból pirosszkát ugye no csak két hétre, amíg összeszedtem az alkatrészeket hozzá többet nem szeretném ennyire sem!
Sziasztok !

Röviden az IDEIGLENES- max 6 hónap - forgalomból kivonásról :Eldöntöd mikortól akarod,előtte kérsz időpontot /telefonon vagy személyesen /. Időpontra megjelensz, jelenleg 1800 Ft - os csekkel és kész .
Forgalmiba beírnak 1 sort + pecsét.Rendszám a motoron marad . Ennyi / nekem fél óra volt /

Tehát 1800 Ft és 1 kis idő= marad félév LE adó+ félév kötelező biztosítás - 1800 Ft ,nekem ennyit megér.
dehogy vonatom ki, nem azért vettem +
Ja,beüt esetleg 1 hét folymatos napsüti,és akkor lehet a megspórolt párezer ft-ot sanax-ra költeni vazz'
Sokan mondják hogy kivonatják ideiglenesen a mocit áááá leszarom azt a + "10" ezer forintot a sok utána járkálgatás!
Én is ezen gondolkozok hogy felesleges és ha bejön egy jó idő nincs rendszám áááá hülyétkapnék ha nem mehetnék
felesleges. fizetek 6500-at negyedévre.
kivonás 1800, vissszatétel 1800. = 3600
Nyerek 2900-at. Ellenben álljak sorba órákat, és ha jó idő lesz közben csak nézegetném a vasat...
Gyerekek ti télre kiszoktátok vonni a forgalomból a vasat spórolás szempontjából?
Mert én most nagyon elgondolkodtam rajta hogy mit csináljak
szeva "locsi-fecsi"
Sziasztok,jó étvágyat!
ebéd..
11-kor az ebédhez már vagy a tízóraihoz még ?
és jó étvágyat!
Szép jó reggelt mindenkinek ezen a szép esős napon
Ezaz PAPA!
jó lehetett,mi veled vagyunk!Rugj egyet értünk
Sziasztok!
Hé tűzman,nekem el ne tünjééééé
KÖSZI
szió
na jól van, azért mert nem vagyok túl nőies, attól még én is kislány voltam gyerekkoromban
na jó. mindenkitől megkérdezik, aki odaül. kötelező.
tavaly