Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drágaság elment szundizni!tavaszal folyt.köv. Fürdés oszt szunya
Hát ha az embert leszorítják,akkor begőzöl,és ha még ráadásul a családja is érintett lessz akkor az már durva!
Hasonló történt velem is,a ki Corsa rátapadt a feleségem kisautójára,kb 30-40 cm rre,és úgy ment kb 90 kmh-s tempóval,erre ideges lettem,bementem mellé,dudáltam ,de meg sem hess,na és akkor szép lassan ráhúztam a mocit,erre befékezett a majomarcú,és beférkőztem közéjük. A következő körforgónál eléálltam ,aztán mondom az "elvtársnak"-nem hallott olyanról hogy követési távolság?",na erre kiszól hogy mi közöd hozzá,mi vagy te,közlekedési rendőr?- Bevillant hogy most kifilézem ,amikor látom hogy rendőrruhában van a buzija,és akkor csak beleordítottam az arcába hogy_ az a közöm hozzá te buzi,hogy a családom van abban az autóban te köcsögbúra"- és felmerült bennem megint a filézés gondolata,na de erre talán megérezte hogy nem lessz pozitív számára a dolog ,és befogta a büdös pofáját,és elhúzott....... Na erről ennyit, átérzem hogy milyen lehetett,és sajnálom a motorodat!
Bakker sajnálom! Nekem is hasonló történt nyáron sajnos. A két sérült önindító fedél ára a szalonban 8511 Ft,-, és 24580 Ft,-. A hozzá való 2 tömítés 177, és 964 Ft,- Áfásan. Annak a fedélnek az árát amelyiken az olajbeöntő van nem tudom pontosan, de 30-35e körül lehet sztem.
De az árakat megnézve, én bontóból rendeltem a törött fedeleket, azt hiszem 15e volt a kettő. Csak a tömítéseket vettem a Suzukiban. A bontó száma: 0620/311-4528. Korrekt volt a srác, két napon belül utánvéttel itt volt a két fedél.
Mi történt pontosan?
Vasárnap nem dolgozom a boltban,csak kifejezett kérésre.(nem kapok 450 ezret )
De ha jöttök,akkor csöri előtte,és már izzítom is a K.V.-gépet ,
és megskubizhatod a Tv Mobilokat
A gyökér is megsérül, amelyik letaszigált a töltésről (vizes füvön gumi nem tapad) Dömsödön! A protektoros kesztyűnek jó a húzása, fel is szakadt a faszi szeme alatt a bőr. Jöttek a rendőrök, akik szó szerint röhögtek a csókán! Az volt a legnagyobb problémám, hogy mögöttem jött a feleségem kocsival, 9 hónapos terhesen, és őt is majdnem leküldte a töltésről. Aztán még neki állt feljebb a dolog.
Vazze, sajnálom. Nekem ugyanitt sérült régebben, csak le is tört minden, blokkot kellett cserélni. BUKÓCSŐ!
Az megvédi.
Reggelt!

Tegnap késő délután némi sérülés érte a Kutyulimat! Nem túl komoly, de a sérült alkatrészeket ki szeretném cserélni! Ki tud segíteni?
MObil GSM szerviz, 0-24ig!
Igen,tudom és megyünk is egy hatalmasat az Anikóval,akinek GSRje van! AZtán zúzok Legyeliába este!
Azért mondtam,mert még fent vagyok!Kúrjál ...
Napközben?Akkor aztat moszt látnám,mert van hívásértesítőm
Holnap dleutanra 24 fokot mondanak. Igazi motoros ido!
Nem most probaltalak hivni, hanem napkozben, nyilvan nem baszogatnalak mar ejfel korul telefonon teeeee
konnektáltam a laptoppal!most hívj!
Ja az elsore valaszoltal, de a masodikra, amit penteken kuldtem, arra nem :) Nembaj, majd holnap radcsorgok (egyebkent hivni is probaltalak 2x is, csak nem voltal elerheto, de majd probalkozom)
a váltókarnál
Mit iszol ,bubis vizet?Hülye rendőr,még hülyébb leszel
szevasz te állat!Húzd meg magad jó! rádküldöm a JBK olvasóit,kócsag!
Tesóka,mivel nemrég ültem le a gép elé!
De hívj fel a +36702564013 s számon és ott azonnal mindenre választ kaphatsz!Az emilre meg válaszoltam!
Nem nagyon valaszolsz a mail-jeimre komam...
na megin' bebasztam....
hol van zéger a váltókarnál?
ő vezetett...bár éppen akkor nem beszéltünk
hengertestű bőrmajom!