Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akksija rendben van?
Sziasztok!
Nehezen indul a bringám. Normális egy 2006-os géesernél, hogy alig akar indulni, ha elindul, akkor meg néha magától leáll és hasonlók? ?
Persze ha túráztatom, akkor megy rendesen. Illetve ha már bemelegszik, akkor sincs baj, de hidegen olyan mint egy 20 éves HD.
Szerintetek van miért aggódnom, meg kell nézessem vagy normális ez így? ?
Van ezeken autómata szivató mint a kocsi vagy ilyesmi? ?
itt mindig van valaki :)
Van itt vki?:)
Mi van obstgeműse? ? merre akarol tekerni?hmmmm
szevasztok csirketolvajok

Itt olyan köd van,hogy nem látom a másik panelházat! vagy a csipahályog van még a szememem,nem tudom,de ilyen körülmények között még úgy sem keróztam
Jó reggelt!
Jó a reggel! délutáni gúrúla
Bameg!mindenki alszik
Raadasul mar vigyazni kell mert nem tapad ugy az aszfalt. Hiaba van 20 fok, hideg a fold nagyon...
Bammeg,sajnálom!Mihamarabbi gyógyulást minden túrán szitu van,ez már többb a sokknál
Balaton és Zsófi

Sziasztok!
sziasztok! olvasom h megint történtek sajnálatos balesetek
én is motoroztam ma újra! volt egy kis dkeszi-megyeri híd-esztergom-letkés-szendehely-dkeszi kör issssstenkirálycsászár volt! dunabogdányban melyikőtök jött szembe
Érdekes? Mitől?
Miért ne hajthatna el álló autó mellett, védett útvonalon a kereszteződésben?
A szemből, balra nagy ívben kanyarodónak kellett volna meggyőződnie, hogy mindkét sávban elengedték-e!
Érdekes a dolog , mert álló autó mellett haladt el a kereszteződésben.
Tipikus magyar hozzáállás:
Motoros hajtott neki egy BMW-nek

Amikor a valóságban ezt kellett volna:
BMW hajtott ki egy motoros elé!
Jobb estét !

A komám is péntek délután nyílt lábtörést szenvedett a 650-es BANDITtal.Előtte csináltatta + a szervízt ráadásul

link
besokallt kanyarba, ráfékezett hátsófékkel és keresztbe állt a motor..
faszák....és miért csúszott el?
Sziasztok!

Mátrába voltam ma cimbikkel, de szar nap volt. Cimbim szalagkorlátot fogott a VTR-jével. Srácnak bokatörés, motornak több baja lett. (Két felni kuka, teló kuka, aporó dolgok törtek, kipuff hajlott)
Bevittük a gyöngyösi kórházba, ahol nem látták el! Mondván nincsenek felkészülve az ilyenekre. Át kellett szállíttatni Hatvanra. Hihetetlen volt a kórházban az a közöny ahogy bántak vele! Ha levágott lábbal vittük volna be, akkor se foglalkoztak volna vele..
3 órát vártunk a tralierre. Aztán megint tök sötétben jöttem haza. Ezek a túrák már nem valók nekem...
Szasztok.

Holnapi napra van valami szervezett túra?
Petim, Mátra? Eger? Balaton? Elvileg jönne egy cimborám + Zsófi tesója.
Tutis, mizu a haveroddal? Most értem haza, bocs, hogy olyan rövid voltam
mikor mikor

most kell szólni mikor már bezárt és nincs ott senki
Szia,,, Én elveszett?! Te mondá nékem?!

Tsak ritkán vagyok. Ígen a bejárotott guni a jó! Nem tudtad?

Hogy vagy? Motorod alakul?
Szia te elveszett ember!

Mit olvasok én itt? Te az útról szedegeted az óvszert?