Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom pályaidomszett
A vasat ma is megnézheted mert ma is azzal jöttem, semmi baja a drágámnak!
Vald be! Tegnap eldobtad a vasat,,,és míg le nem buksz az asszony előtt,,,, újra akarod fényezn.
ismerős a szöveg, meg is csinálnám de most vérprofi festést akarok. Mivel nem egy elem lenne festve hanem komplett pályaidomszett...
De a B variációra azért el van talonozva
valakitől ezt hallottam: "elbattyogsz egy festékboltba, veszel festéket, higítót, edzőanyagot és lakkot.."
Höhö, má vót hogy majdnem megradírozta


Fényezőt ki tud aki profin dolgozik, természetesen potom pénzért?
Mondtam mán hogy ímádlak! Hogy a barnamaci radírozzamegabőrruhádalsófertályát
Szevasz Te háromgömbfagyivaltartozódesohamegnemadóéstúráning
yenjégkrémutánkuncsorgó!

Jobb a BT-016, ezt majd észre is vennéd, ha megtanulnál motorozni!
Szííya mindenkinek.

Ma is motorral vagyok. Könnyes szemekkel ma elbúcsúztam a BT 014 gumiktól. Életükben futottak 16.470 km-t.

Az újjjjj gumi BT 016. Hát nam ócsó.........de van rajta észlelhető mély vályat
és aki holnap fog meg holnapután meg vasárnap az is jól teszi
Hella.


aki ma motorozik az nagyon jól teszi
ja.. mondtam a motornak h 'mukodj!' és bejött
szia kykee! nagyon örültem ám h felhívtál tegnap és elmesélted amit elmeséltél remélem úgy alakul ahogy szeretnéd.. puszi
jó reggelt klánerek! ..el fogok késni..
lány létedre nagyon jó a humorod
I G E N
és királylányok, ugye?
én itt! csak motorépítés után még ki kellett próbálni a kicsikét azért még mindig szeretem
Jó estét !

Hol vagytok ?
Jó estét Kláner-Királyok!
Isten ments Én is elgondolkodtam már hogy minnél több csajt kéne utaztatni hogy mindenkit kapjon el a láz és tanuljon motorozni! Gyarapodjanak a lányok ne csak mint utas hanem mint rider is! Ki kéne írni egy pályázatot motoros lányokat keresünk minden géposztályba és kategóriába megasztár4 helyett mondjuk motorsztár1
hát.. már én is elgondolkoztam..
vigyi magadra a hosszú úton
figyeld meg jövőre az évadzáró klántúrán több lesz a csajka
na,eltakarodtam........
Nekem ma sikerült épp egy olyan lánnyal találkoznom aki most szállt le végleg a gixerjéröl! eladó sorba hajta a kecskét meg a motorkarrierjét egy nagyon nem ügyes autos miatt aki ugy érezte gyorsabban kanyarodik és gyorsul fel főuton mint ahogy egy moci gyorsul! szegénykém ugy sajnáltam! ugyhogy ááá sajnos egyel kevesebb lány..