Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia zsírtartály!
ezt most m iért mondod?A MAi is és a múltheti is jó volt! Igaz nem kellett volna bele a zéger meg a rendőrség,de lehet ez adta meg a sava borsát
Nagy a szerelem
Wanted of the Zámoly
Azt nem fogsz,üdv
Még jó hogy nem mentél mögötte motorral,mert ha fékeztek volna tuti belemész,mint anno belém is !MAJDNEM!
Te ne a seggel foglalkozz,hanem az úttal mert rábaszol Meg a feleséged is széttép
ki ment ma hazafelé este a csömöri úti felüljárón, utassal, buszsávon? Piros GSR. Jó volt a csaj segge:)
léptem semmi jót nehajak haber
Pedig ma te is szóba kerültél,hogy meglátogatunk és a bizalom jeléül egy egy tévés mobillal meglepjük magunkat ,a céged által finanszírozva
ezt az utat járd tovább
teljesen meg vagyok javulódva,már semmi rosszat nem csinálok

Ugye FNDI és Para?
Igen bammeg,hol a ferde és petyhütt kukiban voltál?már aggódtunk és ma fel is akartalak hívni csak nopara miatta menekülni kellett a dühös proletárok elöl
megint rossz voltál?
csao!
De tud,mint láthattad,csak a 104et kell hívni elötte

Köszi a bizlamat
Én? ? ? ? ?Ez dúrva ,hogy mindig rám fogjá(to)k! ! A rendőr is rám nézett és téged kérdezett!Furcsa
De az a két állat a piros ruhás motorosok,hogy mit műveltek az tényleg elmebajra utal!Még be is vette a kanyart keréken csak lestem,mondom,hol vagyok én ettől!FNDI 175re tippelte a sebeséget,szerintem nem volt az annyi!
De többet nem megyek arra,mert azért az ,hogy ki akarnak dobni egy felcsévélhető guruló kertislagot,az azééé az dúrva,mert valaki arra kerekezik
csá pajti
Na,nanaaaaaa,igy nem beszélünk


Jó estét mindenkinek!
Bocs,de most értem haza,kellemes elfoglaltságom volt!
Hi FNDI,kicsit későn olvastam a Bicskei mol kutas indulót,pedig lehet elmentem volna,csak asszem a tempó nem nekem való lett volna ,na majd legközelebb...
Hali elveszett ember, Syrus,már aggódott a társaság!
vazze nem volt időm semmire!Hazaestem 1bű be az ágyba reggel 6 kor kidobott és indula! De ez már lassan vége!Néh a már zombinak éreztem magam!
oksa bajnokom, csak azért néha köhintsél be hogy mi a pálya veled mert tényleg hiányoztál
Ez most nem az a fény....
Erre szivesen kilépek,me má nagyon hiányzik!
Kájjki Brékó - brékó
remélem gond nélkül hazaértél
sz@rik rááááááá