Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



na léptem a gyapotföldekre
Soha,bammeg,soha!Téli hónapokban is van egy két nap ,mikor lehet lájtosan veretni
Hát a tegnapi képen eléggé cucukásan tekintettél rá Mi van közetetek?Azért mert néha leszopkodjátok egymást ,attól még nem vagytok buzik,ezt tudom
ilkyen időben elrakni a kutyust, mert még ha esne az eső vagy fújna a szél, de ilyenkor ...
Én megyek elől,töröm az utat és vigyázok reá! És különben sem vagyok ilyen! Ez a magatartás a MAcira utal
azért mert Ő egy igazi buzi
Persze, nagy lófaszt. Azért mentél 50-el mert állandóan a seggét nézted
Akkor majd nopara kikormolja a kipumat tegnap is menet közben fogdosta a seggem
mi motorozunk ,ők pofáznak!
de rám lehet,csak alkalmazkodni is tudni kell!Egy hónapja nem ült a kutyuliján mert sok a melója! Ezt figyelembe véve és az igéretemre gurulunk igy

Jövő tavasszal úgy fog menni mint én
majd jól bekormolódik a kipuja meg felrakódnak korommal a szelepek
sziasztok méééé nem motoroztok?
Mi tesz egy nő az emberrel Tittára rád se lehet ismerni
az meg milyen?
Itt ül velem szemben a netkávézóban CSÁNYI SANYI as RÓKA! Lepacsiztunk ismét,nagyon normális ember

mert olyan vagy mindt a mágnesbojler
Ja,most is együtt vagyunk,csak beugrott a melóhelyére!Voltunk Tihanyban,most megyünk ebédelni,aztán készülödök lengyelbe!Jól nyomja K7es kék GSRje van!
És végig 80nal mentünk,lakottan meg 50,semmi keró meg száguldozás mint veletek,ti állatok vagytok és mindenbe belehúztok még a szerv is rámugrik mikor veletek gurulok
na mi van paparadzi hol van a csajéé, voltatok sétáltatni a kutyusokat?





nem tudok semmit, és nem én voltam
és ugyan úgy szól mint az Öcsimura
csak 104
Olyan ismerős ez a moci Nem ez kerózott ott a majki tónál? ?
Én megnyúztam volna a gecit!Ha a családomról van szó,főleg a lányomról akkor az lehet akárki vagy akármi!
Az enyémről nem tudsz semmit? Már nagyon hiányzik a GSR em seggéről
persze az enyémről másolták
De szééééép a kipud vazze