Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindenki? az egész világ?
Jó reggelt mindenkinek aki itt van vagy nincs
Pedig én még bőrkabiba jöttem a kordura helyett mert mondom sok még a kordura. És nem si bántam meg, tök jó az idő!
Cső, kirrrrrály ez a júzernév! lehet bitorlok valami hasonlót, annyira felderített, (máshol találkoztam már vele de motoros oldalon még nem volt hozzá szerencsém) üdv
Sziasztok!

hát a mazohisták hozzám képest bohém, élethabzsoló, hedonisták.
Elindultam ma reggel munkába a bringával, de köd is volt, eső is volt, hideg is volt... senkinek se kívánom.
pedig az ablakból még jól nézett ki...
halihó! alig várom h 16 óra legyen: ma vetem az első tüzetesebb pillantást a kutyulira nyírád óta.. remélem nem lesz túl szörnyű a látvány.. na meg remélem h mehetek is vele egy karikát ha minden jól megy..
És egy jó hír: Keddig marad a Vénasszonyok nyara!
Kutyulival közlekedős szép reggelt kívánok!
ki hiányzik neked?
Hol és mikor? ? Én leghátúl megyek sőt megvárom míg mindenki hazaér és csak akkor megyek végig a túraútvonalon
Holnap felhívlak!
hol van mindenki még most is motoroztok
van nekem magyaron meg osztrákon is 1óra/20km, sok is főleg, ha autóval vagyok

a "motor feliratú" malacka nyeli az aprót, ha erre gondolsz
ezt a kora reggeli érzelgősséget
mi volt a párnád alatt, az Álomhajó?

és mi lett a szervíz eredménye?
na ezt figyuzzátok! ma lőttem.. méghogy a motorosok felhajtják a rendszámot..
akkor ezt hogy magyarázza meg az illető gallytörő hátulra
király!lesz még 1 utolsó klán-túra
alakulgat
szia
most h újra tavasz lett kykee! mondj nekem valami nagyon bíztatót!
mert holnap összerakjuk a motort, és már csak a te cuccaid hiányozódnak majd hozzá.. plííííz!
Jó estét! mindenkinél minden oké
Csao!Üdv a körünkben!
Ha teljesen nyitott dob kell,akkor tekintsd meg az adatlapom videó között az Öcsi tuning című kisfilmet!De csak azt,mert a többi már csak 28 éven felülieknek ajánlott és azt is csak szülői felügyelete mellett

A beavatással számolj
Syrus Te merre vagy? ? Megrázott talán az áram? ?
Szevasztoooooook!

Nem mondok semmit! csak annyit hogy voltam 3 motorosboltan Lengyeliába és vicc,hogy itthon minket,rajongókat,motorimádókat hogy lehúznak
MA! Motorral vagyok! Űber fasza idő van