Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap néztem unokaöcsémnél amit frissen vett, elég mélyek voltak a vágatok, de a kopásjelző mélyebb volt.
Azt nem tudom, hogy hányas metzi

Köszi a gyors választ
Metzik jó gumik. K-hanyas? 22-ért jó ár ha nincs kopásjelző alá vágva...
Szia!

Az állapota tökéletes, tipusa Metzeller, az unokaöcsémnek az elmúlt 3 évben nem volt baja sem a vágással, sem a gumikkal, és egy pár.
Maci a 411-es végű számon érlek el vagy a 925-ös végűn?
Az attól függ milyen gumi, milyen a vágás, milyen állapotban van és hogy egy pár-e..
Jó reggelt!

Kéne egy kis infó! Mennyiért lehet beszerezni pálya gumit? Mert ugyan kaptam ajánlatot, de nem tudom, hogy jó-e?! Nekem 22.000-ért hoznák! Vágva!
tényleg, syrus, megvagy még?
nem gurulunk valamerre hétvégén?
dobtam mailt...
csao yikess!
megyen hááá miko?
Hallo Kykee. v3xx okositas megy?
szia! mi a helyzet tudod mire (kire) gondolok..
Mi a piktor?
Te már meg is magyarézkodod magadnak? Ki mondta egy szóval is hogy drága volt? ?
Attól hogy máshol ez 25el olcsóbb,még nem jelenti azt,hogy drágán vetted
szíííya
Szia...

Végül is nem ott vettem. A pár gumi 65.000.- be volt és rögtön,és rögtön átszerelve. Lehet, hogy más azt mondja drága volt. De nekem nincs arra időm, hogy Este 5 után veszek 1 gumit, hazaviszem. Majd egyik nap elviszem a gumishoz, és majd valamikor beugrok,hogy átszerelje. Ez az én életemben minimum 3 nap nyüglődés.
Így meg megvoltam 40 perc alatt.
sziasztok

nagy az isten állatkertje, csak kicsi rajta a kerírés
hy all. Én ma mocival mentem, mocival jöttem, és nagyon jól reztem magam.....szerencsém is volt, amellett, hogy végigmentem a dugók mellett ma az összes magán és rendőrautót végigbírságolták, majd bejelentették, nem érvényes tovább az engedélyünk...a buzik Még ott is büntettek, ahol kivéve rendőrség tábla volt....
Jóestét.

első olvasásra azt olvastam h Ducatiztál na mondom magamban mi a pillanat
Jó estét Mindenkinek!
Szasz Kykee! Héten esetleg ügyünk?
Én 24 órát Ducatoztam


cső
Hali Sipi,

38 pénz? Gumibáró?
Akkor JÓ!