Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is sírtam, amikor rá kellett ülnöm reggel
Jó reggelt mindenkinek ebben az ultra szar időben még a mocit is sajnálom kivinni az útra
holnap kezdjük a motorom újraépítését...
annyira irigyelek mindenkit aki ma motorral ment dolgozóba nagyon kellemes idő volt már reggel is..
Jó reggelt! Egyre jobb az időjáráselőrejelzés. NINCS VÉGE A SZEZONNAK!
Jó reggelt!

Végre elhozhattam a szervízből a kutyulim
Egyre jobban szeretem.....
Persze, gyűjteni kell a szponzorpénzt! Sok minden tervben van, a lényeg, hogy biztos jó idő legyen kora tavasszal is, tehát dél, dél-nyugat lesz az irány újra... majd január/február környékén kiderül. Addig gyűjtsd csak az eurót kint!
Hát kemény a cimborád, azért azon a motoron nincs túl sok hely a rugózásra... Nekem autóval volt olyan 20 km-es szakasz Erdélyben, amit 1 óra alatt tettem meg. Dehát nem vagy puhány te sem!
Jó éjt!
miért, kiadatod úgy százezres példányban, vagy mi? merre veszitek a sátorfátokat? addigra talán jobban tudjuk szervezni a 7végéimet, talán többször tudok messzebb gurulni.
Ne aggódj, ahol az m1800 elmegy, ott én is
jó éjt
Téged is látni erre Ric? Jó dolog ám már a jövő évi nagy túrákat tervezni! Én meg éppen dolgozgatok a szardíniai élménybeszámolón, úgy néz ki lesz 20 oldal, a 9 napból 7 már kész. És jövő tavasszal biztos újra útra kelek. Erdélyben rendesen tervezzétek meg az útvonalat, mert kisebb települések között az út borzasztóan rossz, nem GSR-nek való terep... de így legalább a tempóval nem lesz gond!
én is pályázom egy zsozsimurára,de mielőtt felcsavarnám a gépre,keresek valami jó kis gravírozót,és akkor lessz benne E bötű ,ha már ez annyira kell esetleg a határátlépésnél a közegnek,azt meg nem hinném hogy tud majd kötekedni ezek után,persze,a hang nem haladhatja meg a megendedett decibelt
estét!
szasz Tibikém! na így nem fogsz Te menni sosem a géppel

milyen hosszabb túrára gondolsz? jövő tavasszal elkísérem barátomat és csapatát Erdélybe. Pontosabban hová még nem tudom, de nem is lényeges nekem. 3 naposra tervezik, lesz kísérő autó, egyelőre ennyit tudok. Ja és cruiser-os banda, úhhogy nincs száguldozás
Na, ezt Neked találták ki, mi?
az a kykee dolga én csak a tankon ülve ,közben dohányoztam
na de legalább egykeréken?
én hátrafelé mentem 248-at
na bameg! még valaki
Attis meg itt váltja a 4.-et
Én ekkor rúgom 6.-ba
nem hinném h sok autó van amelyik lenyom egy 600 cm motort (gyorsulásban)
Ugyan az belölről : link
A Merzsó ilyen gyengén rajtol link
...még ilyet hallani...ajaj
basszus mész mit az állat mindig