Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Öcsimura 45-50 körül (vidi és kép az adatlapomon) Zsozsimura 60-70 körül, (vidi és kép fndi adatlapján)
a csapat egy részének 'öcsimura' kipuffja van 50e körül.. de ez ugye 'házi' gyártmány.. E nélküli, viszont szép hanggal.. az elérhetőséget majd a fiúk megmondják, ha érdekel.. ha hivatalosat szeretnél, az passz! és ez a kérdés már engem is foglalkoztat tavaszra
nem én renault five-val vagyok
Valami jó kipufogó kellene a gépre tudsz ajánlani ami teljesítményben is jó és árban is elfogadható
Az enyém nem
én Debrecenbe élek
szia.
Kérdezz....

Hoi, a te GSR-ed parkol Újpesten?
Nem tudom hogy vagy otthon a témában de szeretnék egy sportkipufogót a motoromra de nem tudom, hogy mi lenne a jó cső a mocira tudol nekem ebben segíteni?
Szia mondhatnám még új vagyok itt szóval jó hogy van kivel beszélgetni
szia! én itt vagyok, de csupán laikusként..
Helló sziasztok van itt valaki mert lenne egy kérdésem
mondjuk ha esetleg tegnap elhoztad volna a DVD-vel eggyütt akkor még be is dobhattuk volna neki
Valahogy eljutattom hozzád! Holnap megjövök aztán agyalok a dolgon....
Én meg megyek egy nagy kört lengyeli elött a tiszteletetekre temét bandaaaa...
naaa,ne mondd má ,hogy nincs 2 db papír 200asod meg egy fém ötvenesed? ?
sziasztok!
most hozták meg az első indexet és a deklit hétvégére..
e ölöm,e bódottá,most megvigasztaltál, ami a munkára való befogást illeti ,nem ok,mert én nem tudnék havi 450 et fizetni mint Te
Én azzal jöttem
mennék én, drága! csak hiányzik egy-két alkatrész a motoromról amit nadon várok Tőled is a héten vhogy megoldjuk h eljusson hozzám az a bizonyos
JAaa,gondolom,gyorsan befogtál volna szervízelni noparát szendvicsmebrenek a parkolóba,FNDIt meg szórólapozni
Megyünk mi még együtt ne aggódj
Az nem volt 1000km/h,hanem 2500km/s volt és csak nopara után próbáltunk menni....
De azt hallanod kellett volna,ahogy a 3 gsr kémény hogy üvölött együtt!A dúgóban haladtunk,mint Mózes a tengerben
0 fokig lehet motorozni száraz időben tessék szépen motorral menni.
hétvégén jó idő lesz
Sziasztok
Azt meg hogy,hogy Te még uszikázol? ? Az nem =iszom 4*100 vegyeset = akart lenni? ?
Bakker,tényleg örültem volna ha benéztek hozzám! Mikor jártatok erre? Bakker,ezt nem hiszem el! A hambitúrára nem mentem mert lázasan pihegtem az ágyamban,amíg Ti itt gyülekeztetek kb 800 méterre légvonalban tőlem a soklábúkutyás-kútnál, most meg ezer km per órával elhúztatok mellettem
És ráadásul még szombatra is beugatott az eső,nem mehettem ki a citadellára sem
Na majd lesznek jobban sikerült napok is,remélem,na csáá,megyek dolgozóba
mondjátok h hétvégén is jóidő lesz!..