Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..naaaa! egy oda nem illő kék motor eltakarja az én GSR-emet!
Látom nagy a család ez tök jó!
össznye-vissznya
Merre szoktatok menni túrázni?
nem TEEEEE....!shark kipú 180ezer ami fndi barimnak van az a shark utánzata!ez fndi-é
Mit kerestem?Mire gondolsz?
Ó köszönöm szépen
Hát én az enyémet most vettem augusztus közepén már 3050 körül van benne kezdtem a Simsonnal, Etz 125 most meg a suzi de hallod ezt a mocit nem adnám oda egy enduróért vagy egy kávédaráló nagy cm3 robogóért!
én nem
csak úgy eszembe jutottál
miért kerestél
látom viszont gyorsan tanulsz
Bocsi nem vagyok valami nagy fórumozó igen neked küldtem a kérdést!
macinál minden gyári gyári vázprotektor, gyári yoshi vajon honnan fussa rá..
ha nekem szól a kérdés (használd a 'válasz erre' mezőt ),
én a GSR-t választottam első motornak, és ha most kéne választanom, akkor is ezt választanám!
igen
Maci a vázprotektort hol vetted,a gyári oldalon 35ezer mond miért
Gondolom sokan kérdezték már tőled de azért megkérdezem,hogy vagy megelégedve a motoroddal?
vagy nopara?..
dehogy csak volt egy zakopane (és nem a lengyel), össze kell rakni a gépet egy karikára, hogy ne ezzel a nem kellemes élménnyel kelljen elraknom télire.. mert akkor tavasszal nagy para lenne..
Kemény vagy de akkor jól öltözz fel mert kutya hideg van már a sason!Bár úgy vagyok vele ameddig lehet gurulok még jó lenne egy Debrecen-Miskolc-Lillafüred -Eger túrát bevállalni
altatni? én most készülök életre kelteni!
nem tudom ,hogy ti hogy vagytok vele de nekem minden bajom, hogy október és lassan altatni kell a sast!
Én is már a tavaszra gondolok hogy áprilisra össze kellene gyűjteni a zsetont rá
amúgy nekem a laser-t ajánlották.. de majdnem yoshi árban van..