Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne menek. jóéjt!
mind1 már. ezen túl vagyok. csak pénzbírságot ne szabjanak ki rám..
minek is fizetnének, ezek csak a pénzt szeretik beszedni, amikor meg nekik kellene adni akkor meg kitalálnak mindent hogy ne keljen fizetni
hali! nem fizetnek
a biztosító válasza:
Kötelező biztosítása a saját káraira nem nyújt fedezetet, csak az Ön által, másoknak okozott károkra.
Amennyiben kiderülne, hogy a balesetet a gyermek okozta, a szülei lakásbiztosítása alapján térülhet meg, amennyiben rendelkeznek ilyennel, és feltéve, ha a szerződésük tartalmaz általános felelősségbiztosítást.
Ha nem, akkor csak polgári peres eljárást kezdeményezhet ellenük.
Hella all.

biztositonál rendezted hátha fizetnek majd
kérdés: idén nem lesz pénzem az idomok javítására: műanyagos meg fényezés.. szerintetek, ha leragasztjuk valami ragasztószalaggal erre a kis időre (a hátsó idom betört, az első sárvédő megrepedt), akkor nem törik tovább?
úgy néz ki h lassan meg van minden a kutyulihoz, hogy újra sétáltathassam... csak ugye innen-onnan vannak az alkatrészek, egybe kell gyűjteni..
én is akarok!
ElÖl marad a 16-os hÁtra inkÁbb megy majd a 47-es.
Gyárilag Rk lánc van a GSR-en én úgy tudom. De simán veszel egy 112-es láncot, előlre 15-ös fogaskerékkel így pörgősebb lesz..
az enyém k7-es és DiD 525VM2-114-ES LÁNC VAN RAJTA GYÁRILAG.DE 114-ES LÁNC NINCS IS
hoppá hol jár az eszem

GSR600(04-06) 520-16 1792-48 525-112 525VM / 525ZVM
(2.700 Ft) (26.500 Ft / 33.200 Ft)
GSXR600(01-05)520-16 1792-45 525-110 - / 525ZVM
(2.700 Ft) (6.700 Ft) - / (32.700 Ft)


www.pinkmotors.hu nézz körül náluk.
Na szevasztok.Tudtátok hogy egy új gsr-en a hátsó lánckerék 48 fogas?Vagyis az enyémen elöl 16hátul 48 fogas van.Most mikor cserélnem kell és rendelnék hozzá ,azt monta a csaj hogy elöl 16-os hátul 47 fogas keréknek kéne lenni.Na mondom szép.Erre a láncra térve enyémen van 114 szemes de ekkora nincs erre a tipusra vagy 112-es vagy 116-os.Ugyhogy igy első 16 hátsó 47 és ez mind 116-os láncal szerelve.Ez mind 40000ft-ba kerülne.Valaki esetleg olcsobban nem tud szerezni?Örülnék ha igen.kösz
sziasztok de jót motoroztam!kellett ez már nekem
Nos, van már kormányod, kuplungkarod, hátsó tengelyed, ha minden igaz lábtartó konzolod, szal kell mégegy kupungkar, hátsó műanyag, és mi még?
Ölöm és bódodság
hát úgy néz ki, h igen! Feriék motormentése után (még sokszor köszi Nektek!) már nem egy klántagtól kaptam segítséget az újjáépítéshez... nagyon köszi mindenkinek!
Csak egybe lesz nemsokara ujra...
most is van...
akkor még volt motorom
Maci, hol az a kép amikor mindenki áll a motorja mellett?
és akit nem tudunk ki volt, de jól nyomta: