Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


így lenne ötösöm a lottón
enyém kék
Hella all.

Ma 17 óra 00 kor Biatorbágy körforgalom előtt kék GSR ki volt az jelentkezzen !
Tata-Bicske-Bp 16ker. pizza 16-ker-Biatorbágy-Etyek-Alcsút Fndi,Kykee,Én
hali,hát erről lemaradtam...viszont délután én is gurultam egy jót egy spontán útvonalon.budapest-zsámbék-tinnye-üvegtigris-piliscs
aba-csobánka-dobogókő-pomáz-budapest.dobogókőn jó sok motoros volt és életmentő volt a forró tea a büfében.láttam út közben olyan motorost aki kesztyű nélkül nyomta...remélem aki tehette ma útra kelt,nekem nagyon jól esett!az 1órás forró fürdő is utána.
nekem van hátsó lábtartóm tartóval, sérült, így 3000....le van karcolva a lábtartó alja.
Még annyit, hogy ezt a programot amiről leszedted a képet honnan lehet beszerezni?Amúgy az ábrán a 29 számú lemez kellene, valamint a 27-es rugó,mert az is elgörbült!Esetleg cikkszámot az alkatrészekről tudsz küldeni?
Szia Gino!

Okés utánanézek, köszönöm az infót!
Szia!

Bármelyik alkatrész rendelhető a lábtartón. Biztos nem lehet drága, kérdezz rá.
Sziasztok!

Abba kérném valakinek a segítségét, hogy a GSR-emen az utas lábtartója lóg a jobb oldalon!Hiába csukom vissza, nem marad a helyén teljesen!Valószinűleg a kis lemezke van ki benne!Esetleg valakinek nincs lábtartója elfekvőbe?Vagyis nekem csak a lemez kéne belőle!Ha esetleg tud valaki akkor írjon!Előre is köszönöm a segítségeteket!
sziasztok!
mindenki motorozik akkor szélesebb utat, mint nekem volt
kykee! mikor és hol tudom átvenni a "cumót"
felvettem...
HI. Lottó vedd már fel a talafont 06 20 5539325
Valaki egy könnyű karika 3 óra körül?
Tutis Maci
Abdul
OKÉ! fél-2 tatai molkút
...akkor rugjuk be a rigákat azt verjük fel a megyét!

Jó napot all
jó reggelt! megint nagy itt a csend......
megvolt, köszike
sziasztok! megint nem volt egész nap kábel.. tv, net..! szolgáltatás..
jóestét, "déli szomszéd"
Jó estét !
Jó estét Klánerek!