Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okmányiroda , biztosító kipipálva. 6 hónap ideiglenes.
Halihóóó !
Ha hó
itt most kb 5000 Ft lenne az eltérés ha nem számoljuk a fényező munkadíját és otthon lefényezik...
A színkód a kikevert színt jelenti, nem kell hozzá semmi más. A GSR-emet házilag fújtuk, mégis semmi baja..Színkód alapján csináltuk, tökre ugyanaz a szín mint a gyári.
Fújva lett a farokidom, hasidom, oldalidom, első sárvédő, hátsó sárvédő.
Le kell alapozni, majd színnel fújni 2x majd lakkozni. Nem nagy kunszt, de ha félsz tőle akkor megcsinálja bármelyik fényező. Keresni kell olcsón dolgozót. Ha otthon nincs felszerelésed a fényezésre, akkor azt hiszem gödöllőn van egy srác aki a színkód alapján kikeveri a színt és szóróflakonba tölti, abból le lehet fújni az idomokat. egy flakon meg 1000-1500 Ft.
A lényeg hogy a műanyagos által megjavított részeket még gittelni kell majd szépen becsiszolni. Csiszolópapír és a gitt se nagy pénz, 100 forintokról beszélünk.
Én így csinálnám. Jóhogy a karbonmintás cuccot tök egyszerű felrakni, de hogy néz már ki egy agyonmatricázott motor?
Nem azt mondom hogy gyári állapotú fényezést tudsz otthon csinálni, de az eltérést csak fél méterről lehetne észrevenni...
Jó jó, igazad van. De lehet, hogy mégis ócsobb mint a fényezés. Külön ben is haggyá békén dolgozok,,,(vagyis imitálom)
azért a fényezés egy szakma.. gondolom nem véletlenül nem hiszem h ilyen egyszerű lenne..
3 színből van kikeverve ez a piros, a színkóddal nem jutok messzire.. és akkor még hol van a többi belevaló aránya.. én nem vagyok ilyen bátor, h ennek nekiugorjak házilag
"Erre tehetsz carbonmintás matricát. 3M típus.Jól néz ki és baromi erős. A motoromon láthattátok. Az egész kijöhet 8-9000.- pénzből."

Hány fagyival is lógsz már hogy segítek kijavítani a használhatatlan tanácsaidat?
Azé kisöcsém mert te barkácsolásilag analfa BÉTA vagy Más még lehet nagyon ügyes! És a gyanta kb.800.- pénz. Munkadíj meg 0.- pénz. Ergó, hogy is ugyanannyi?
olvastam a házi barkács tippedet.. Persze, miért is bíznánk ugyanannyi pénzért szakemberre a dolgot ha otthon mi is elszerencsétlenkedhetünk vele
Ha tudnál olvasni,, írtam az epoxi gyantát. Ami köztudott, hogy erősen ragaszt műanyagot
persze, matricázzuk le a repedést Te nagyon okos, ezeket javítani kell, nem eltakarni
Ez is baromság! Azt még nem tudom hogy miért,,,,de majd kitalálom
én a helyedben megmondom hogy csinálnám:
elviszed a sérült cuccokat műanyagoshoz, kb 5-6 ezer ft-ból megcsinálja.
Aztán felemeled a tankot és megnézed a piros színkódját, (de talán ez: YHH), aztén elbattyogsz egy festékboltba, veszel max 2dl festéket, higítót, edzőanyagot és lakkot (ez ismét kb 5000 ft)
A fejidom plexijét lekapod, és felpolírozod.
A fejidom műanyag részét, az első sárvédőt meg a hátsó idomot meg lefújod pirosra. A költséged kb 10-12 ezer ft, és akkor van egy színrefújt fejidomod, első sárvédőd és hátső idomot. Tipp-topp lesz a gép..
mindenkinek
akkor a farokidom fényezve lesz, az első sárvédő és a fejidom meg karbonmatricázva
Ez is baromság. Vidd el egy műanyagoshoz, kb 5-6 Ft-ért megcsinálja neked.
Én ide vittem: http://muanyagjavitas.hu/
1000 Ft-ért csinált meg egy 7 cm-es repedést. Tök olcsón dolgozik, ráadásul profin. Utána már csak fényezni kell az idomokat..
foliavagas.hu

H Plus P Design Kft 1173 Pesti út. Pfund Gábor 06 30 9443 138
Figyi drága. Epoxi gyanta! Nem drága. Házilag megragasztható. Erre tehetsz carbonmintás matricát. 3M típus.Jól néz ki és baromi erős. A motoromon láthattátok. Az egész kijöhet 8-9000.- pénzből. 1 ötlet.
gyóreggelt!
úgy néz ki, jövő hétre meg lesz minden a mocihoz, hogy újra járjon..
csak legyen jóidő még jövő hétvégén is..
legyen...
vänskap - barátság
jóóó reggelt. Mi ez a csend, olyan jó a kép, hogy elakadt a szavatok?
és a mai szó ?
mármint NA menek