Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Széles utat Gekko
Jó reggelt!
Ez volt életem talán legnehezebben kivárható 3 napja...
Este talán már dobok fel pár képet "rólunk"!
Ha valaki erre jár,hozzám is beugorhat egy KV-ra gyerekek!
Budaörsi CBA parkoló,mobiltelefonbolt.....
ma kb 8-11-ig nem leszek itt, de utána...
Mindenképpen
Ha erre jársz nézz be hozzám!
Iszunk 1 kv-t
Akko nem. A temetőnél lakik nagymuti és éppen mentem vagy jöttem. De akkor nem én vóltam.
Csepelen a II. Rákóczi F. úton az autó kereskedés melletti telepre mentél be?
Az itt van velem szemben
Sztem akár én is lehettem
Sztem akár án is lehettem
Illetve vki járt, de nem tudom.......
Tegnap Délután 4 körül járt vki fekete GSR-rel Csepelen?
Jóreggelt!

A vízhőfokod teljesen normális! Nekem városban felmegy 100°-ig és bekapcsol a venti (leégeti a lábam)
Amikor eltűnik a második pálcika, elkezd villogni a kút jel, kb. 30 km múlva az utolsó pálcika is villog. No akkor kell villám gyorsan kutat találni
semmi komoly. se neki se a motornak
Akkor rendben, nem aggódok, köszönöm

Ami kérdésem lenne, hogy szeretnék sportdobot, viszont feketét, mivel a moci is full fekete. Mit tudtok javasolni? Videokon láttam több fajtát is, de itthon hol lehet elérni, beszerezni, azt nem tudom.
Sziasztok!
Már csak egyet kell aludni,és mehetek a mocimért
És ma kaptam a feleségemtől egy dzsekit,illetve aDZSEKIT!
Tudtam én hogy megérte elvenni vazze!


Nálam is minden hasonlóképpen m1!Szóval ez normális!
A tank + elvileg 16 lityi szóval van még benne bőven!
ja, én is azt hittem, hogy majd eltűnik az uccsó pálca, azt jó lesz, majd tankolok.. Vasárnap toltam is miatta a motort 300 métert A tank 16 literes.
Az utolsó pálca mindig villog..Ekkor még kb 4 liter van benne ha jól tudom..Nem kell semmit sem megnézni a szervízben..
Vízhőfok is normális, nekem a gixxi 105 fokos szokott lenni városban..
Imádom a gépet. Lassan viszem szervizre, mai karikával már 940km van benne.

Lenne pár kérdésem:
1. A vízhőfok mennyi Nálatok, lakott területen? Kint megyek országúton, 79-80 fok. De ha beérek városba, és lassabban megyek, akkor lemegy 95fokig is, normális ez?
2. Üzemanyag jelzőm furcsán jelez. 2 "pálcikáról" egyszer csak leugrik 1-re és neki áll villogni a tankjelző. Ha jól tudom egy lépcső kimarad, a nem villogós 1 pálca. Viszont, ha tankolok rá 11-12 liternél nem megy bele több, tehát még bőven van benne nafta. Ez másnál is így van, vagy nézessem meg szervizben?

Egyébként imádom a gépet, élvezet vele minden perc
éppen ezért kell felkészülni a legrosszabbra...
...megtaláltam!
Új telefon (nettó): 52 000 Ft.Új telefon (bruttó)*: 62 400 Ft.Használt 0 perces (bruttó)**: 46 900 Ft.Használt (bruttó)**: 29 900 Ft. Kijelző: 240x320 16 millió színÁtvilel: 3G és GSM 850/900/1800/1900 MhzEdge támogatás: VanMp3 támogatás: VanGPRS támogatás: Van Leirás: A HASZNÁLT MÉG FÓLIÁS! Eu,mocca:46900ft......... Eu,white:0Ft 2 év Nokia gyártoi garanciával:54900Ft ...................................... Méretek: 105 x 49 x 15.5 mm,, súly: 115 g / microSD (TransFlash), hotswap bővítőhely / 50 MB belső memória/ Wi-Fi 802.11b/g, VoIP over WLAN / Bluetooth, Infrared, USB / Symbian OS 9.1, Series 60 UI / SMS, MMS, Email, Instant Messaging / WAP 2.0/xHTML, HTML / 2 MP kamera, 1600x1200 pixel, video(CIF) / Push to talk funkció / MP3/AAC/MPEG4 lejátszó / beépített kihangosító
Sziasztok,jó estét!

Tettem fel képet a gumik topicba még juliusban,mindjárt megkeresem.800km van benne,hibátlan,kifogástalan.
de nem lett semmi baja
de gonosz vagy