Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy néz ki holnap sem jó,mert le kell mennem Paksra! Marad szerda!
szió nem mész ,a jó barikal gurulni? megy system is,én még nem tudom ,hogy megyek
Na vazze akkor ez is kuka!
Mindíg csak a bűnözés és a korrupció
syrus, napközben az Istvánban kéne bonyoplítanunk. Megoldható?
Na,akkor azééé,már azt hittem hülye vagyok
Nekem is Öcsimura van,jóóóóóó? ráadásúl proto típus,másfél éves és 30000 km-t is kibírt
Naggyon sok darabban van már és szalagkábeles a dolog,ráadásul még ismereten folyadék nyomai is tapasztalható a platformon!
Inkább csütörtök!
Jaaaa,ahhha,itt minden oké!

Nálad?Nem Te voltál a király vasárnap a fagyizóban?
Hali!

Légy üdvözölve!Gratula a vashoz! Nekem is öcsimura van! Nagyon zsuker a hangja!
Én is ezt kérdezem!

Mivan,mivan,mivan a telcsivel?

Ja és haligali!Én is öööö vigyáznii kell,h mit írok mert még félreértik!(te úgyis tudod.... )
Szia Gekko!

Mint előző hozzászólásomba írtam, 50e volt és Papkeszin csinálta ÖcsiMester vele kell egyezkedni!Ez kifejezetten GSR-re lett csinálva, már jóóópárat készített!
Szia papa! .....és szia többiek!

Kedd este érek haza, aztán majd a következő napokban.
Csörgök elötte, nyugi! Ezt veheted fenyegestésnek is!
Sziasztok!

köszi a szíves invitációkat, de a nyilvános szereplés előtt még csiszolnék a technikán.
nemmelékesen még dolgozom a papírokon is.

szal, néhány hét és jövök, addig is száraz utat Nektek!

FE
ui: szóval gumi?
Szia Gerison!

50e volt és Papkeszin csinálta ÖcsiMester!Ha kell a száma szólj és átküldöm valahova neked!
HI. Ezzel kapcsolatban sok mindent fogsz hallani. 5100 km t tettem a vasba. És mindig azt mondom, h csakis
önmagunkhoz mérjük a fejlődést. A közös gurulások nagyon jók. Mert igenis lehet belőle tanulni SOK MINDENT.
A majrécsíkomből persze van még 1,5 cm a kezdeti 6 - 7 ből. Gondolom vmikor el fog tűnni, ha elfog.
Szóval az én esetben 2 Rétság, 1 északi túra 2 hete és 1 Bakony 1 napja.
Szóval lehet fejlődni, gyakorolni. .


Jani akkor csüt délután vagy vasárnap délután 1 Rétság onnan Szlovákia, Esztergomnál vissza, Visegrádnál a hegyen át Szentendrére, fagyizás és irány haza. NAAAAAAAA ?
Ilyen lett az új váltókarom ingyenbe Ha valakinek valami gépi munka lenne a mociján, szóljon mert tudok egy nagyon jó eszergályos marós fickót...
HI. Gratula a géphez. Természetesen a legjobb színt választottad. . Alsónémediben vetted ?
Szia!
Nem a te kérdésedre válasz, de lesz egy rövid túra szombaton. Ha érdekel nézz be a jóbarátok topicba.
Az itteniektől meg bocsi, hogy próbálok tőletek embereket kölcsönözni.
Sziasztok!

Múlt szerda óta GSR tulaj vagyok
A tanácsotokat kérném.
Milyen gumit tudnátok javasolni a gépre?
Még csak most tanulok igazán motorozni, nem pályázok, nem döntök földig, nem megyek 1000-el...
Viszont járnék vele melóba (120km/nap), 7végén túrázni, kicsit kanyarogni...

Előre is köszi, ha van 5letetek.

FE
ma errefelé sétáltattam meg a kutyulit..
hát persze, ott ült előttem