Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én?miért
Nem,ráááááád,te ááááálllllaaatttt
Van egy eladó Shoei XR 1000 sisak!Akit érdekel az irjon!Zsir állapot!
Shoet
Sanyira gondolsz
Hello! Új vagyok az oldalon de van egy GSR600-am! Segítségre van szükségem mert nem vagyok megelégedve vele! Először a végsebesség csak 215Km/h! Sokszor leáll menetközben alattam! A mostani új probléma hogy egy pár napja gázadáskor süvítő hangot ad és ez eddig nem volt! A motor most esett át a 12000-es szervizen! Ha valaki már tapasztalt hasonlót vagy tud valami megoldást kérem válaszoljon! Köszi!
...nem szabad,mert akkor igy jár az ember kár hogy nem jöttél
Köszönöm ezt a napot,nagyon jól érezetem magam és felhőtlen boldogsággal tölt el,hogy a KIRÁLLYAL motorozhattam
Várom a képeket,addig megyek és eszem egy hekket!

Tutis,most kapcsolok ,holnap hívlak
nagyon
legközelebb nem nézek időjárásjelentést
hojtjej + a párja
Na akkor...
2008. Augusztus 24. Vasárnap!M1-M7 Kivezetőjénél (budaörsi Agip kút) Szeintemjobb lenne hamarabb indulni mondjuk 8:30-kor már indulnánk!Legyen 8:00 a találka!Gondolom van aki útközben csatlakozna!
(mindenki írja oda,h hol és mikor!)
Résztvevők:
1, Syrus (8:00 Agip kút)

3, kykee
5, Motopityu
6, Nopara(8óra Agip kút)100%
7, Yikes

10, MotoPityu
11, fndi
13, Gazsi
14,Tybee...
kik voltak végülis? képek?
jöhetnek a képek

a Bakonyt kivéve , de ott is csak elvétve, ahol nagyon hűvös volt és nem tudott felszáradni
az út se volt vizes?
Légy üdvözölve

Eső 1 szál sem volt, sőt még izzadtunk is olyan zsír idő volt
király volt a túra, bocsi a végé ért de rohannom kellet mert megigértem az aszonynak hogy hat körül hazajövök mert szinházba kell mennem
Na mesélj milyen volt..Eső esett rátok?
hazaértem! összesen 439km.szép nap volt szuper banda köszönöm mindenkinek
Szia!

Jó volt a nyaralás?
szia
Sziasztok!
Regisztráltam én is mert Gábornak elege lett, hogy folyamatosan a fórumon lógok és csak nyomom neki a hozzászólásaimat,de nem írok be
De mostantól ez másképp lesz
hát nem vicces az tuti..sőt..
bekóstolt a drága, hogy elvinné az alkatrészeket egyben, 200-ért. Aztán benyögte, hogy ő az.
mi történt, mesélj?