Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mentem a túrára, de bánom is.
Mikor fussunk össze a motort megmutatni?
Húha Sanyit fel kell hívnom, elfelejtettem visszahívni...
Helló Lányok-Srácok! Szombat 17 óra Tök község kék GSR UYI rendszámmal valaki ?
Tutis, nem mentetek tegnap a túrára? Mi egy elég vicces szülinpi partyn voltunk , ahol az Erdős Csabi nem stunt riderkedett, hanem bűvészkedett A csajok már attól féltek, miután tárgyakat is eltűntetett, hogy nemsokára a ruhát is levarázsolja róluk
Hali! 13 - 18 óra között van a délutáni móka? Ha nem esik és sikerül a szabit elintéznem, akkor megyek.

És Gazsi, ha olvasod! Létezik, hogy a párod ma az Átriumban ebédelt (ING központ)?
Hát szerintem 180-ast is lehet kapni olcsóért, de sebaj..
Hát, nem mindegy, hogy 53 vagy 35....
Ha viszont ez volt olcsón kár egy 180 ast venni
Én nem akarok beleszólni, de szerintem tök felesleges a 190-es gumma a GSR-re. Sokkal darabosabb lesz a kanyarodása, egyenesfutása meg úgyis tök jó így is..
profi munka , én mondjuk 8 000 ért vettem a párat, és ami most gariban elgörbült, az is csak 4 500 ban lesz...kb ennyi az anyagi vonzata a buktának...szerintem sokan írigyelnek
Ez voltam a chaten is , lehet volt benne valami
na, beszéltem a Pásztóy-val, azt mondta, 5,5-ös felnire nyugiodtan mehet a 190/55.
srácok, pénteken kedvezményes nap lesz az euroringen, egész délután 8000 FT + áfa, amiből az áfát le tudjuk alkudni..
syrus, jössz ma?
én alapból gombával hoztam ki a motort..sose tudni..
na de mégis, mi van? Kiegyenesítetted a kanyart? Atti te meg ne a Sikoly nevén írj, olyan, mintha egy tudathasadásos személyiség lenne
Maci, köszi ..nem neki kell Én rugtam le dühömben
annyira, hogy ma már megyek egy haverhez Solymárra,és csinálja a váltókaromat
Nincs olyan sérülésem ami indokolná,hogy ne mocizzak
A bukógomba kis tempónál menti az idomot! Remélem neked is van!
azaz kuplungkarom, ha az kell, váltókarom nincs....
huhh, akkor jó a 190/55

Hoj, mi van, mit csináltál? Váltókarom van gyári, 2000-ért. Alku nincs
lényeg,hogy nem komoly
hú basszus, sajnálom..Remélem hamar rendbejössz.
Gomba akkor védett a motoron..
a lehető legjobban megúsztam...az egyik ujjam ficam, meg a könyökem kicsit fájdogál...kb ennyi, a mocin váltókar, és semmi több...mákom volt, valaki vigyáz rám
5,5 colos, öntött aluminium ötvözet
na gyerekek, ki tudja biztosan, hány colos a gsr hátsó felnije?
Szia!
Én vettem a motort kereskedőtől!
Kép és adatok a képeim között található a motorról...
mi történt, mi történt? Remélem semmi komoly..