Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megtaláltam kakucsringet.jol hangzik,menjünk.te kivel mész?lassan megyek aludni mert asszony már hisztizik hogy mit dugom a gépet
na az jo.kakucson még ugyse voltam.hol a faszban van?mi ott a helyzet?pályadij egyebek?mé pont szeged,az van a legmesszebb tőlem.....nekem jó
Neeeem!
Pályanap!

Kakucs ring?
Aki jön az jön!Ide is felirjuk,meg aztán aki ráér!

Szeged?
hány embert tudsz összekalapálni?mondjuk nekem a vasárnap is jó....utvonalat kéne belőni.....kb-ra,pontosan nem érdekel.mondjuk annyira hogy É-D-K-vagy Nyugat
Szombat?Akkor legyen szombat Csótörötkön már látom,hogy megy e vagy sem!De szerintem nincs akadálya
szereztem benzinkút bont is feketét,van még neked is egy kék szinű van rajta két lyuk a szem előtt...szóval semmi akadálya egy nagy menetnek,ahol szarrá egykerózzuk magunkat....na
na akkor mihamarabb szervezz össze egy turhát mert idén eddig 1500 km-t mentem,hülyére melóztam magam,szarrá kerestem az agyam ,és jó lenne elmotorozni mind!szóval szombat?
Az,én volnék
Ott a helyed!Engem is jól megtűrnek. Majd megyünk hátúl
a benzinkutas képen Te vagy az ásványvizes csávó?
beférek én is a csapatba legközelebb?vagy idióták oda nem mehetnek?
vihetek ilyet is?
Hi ,joe!
Ugy tünik igen,mi voltunk!

Szép látvány lehetett
hi kykke!
szoval ti voltatok?
Kicsit add át nekem

megskubizom....
Szerinted a szervízben mit mondjak holnap hogy az én GSR-em csak 215-öt megy? Már mondtam nekik de annyit mondanak hogy rossz a technikám, de szerintem valami a motorral van!
nem,a kipu az elsőfogaskerék,a kormány,már nem!

De ezt akkor mentem még vele amikor új volt,régen,jó régen,van vagy 2 és fél éve
mivan mivan?
Neked még minden gyári rajta?