Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az sem szabályos és szerintem kevésbé biztonságos, mint a jól és elkülönítve látható irányjelzők.
Vasárnap fel Dobogóköre. .....
Azt meg hogy nézné annak? ? ? ? ?
Mindenképpen látszik messzíről sötétben is hogy ott van valami
A Noparájéval akkor mi van? ? ?Az egsz egy lámpatest,mint egy kawasaki hátsólámpa és abban villog 4 sorban oldalanként a sárga led
jó éjt kis öcsém ja írtam a sisakről olvasd vissza
Kykee, ne értsd félre.....nem piszkálódni akarok. Csak ez megint egy támadási pont a rendőrök részéről, hogy piszkáljanak motorost.
én sem buliiiii,majd vasárnap dumcsizunk
Jut eszembe......julius 6. 1éve történt Tartunk valami +emlékezést
oké,tudod holnap nem leszek,majd jelentkezem
Van egy KRESZ előírás, hogy milyen min. távolságra kell lenniük az indexeknek. Ezt a rendőrök is tudják....

Elég félreérthető lesz majd tök sötétben látni egy piros lámpát és közvetlen mellette villogni egy sárgát.
Csak nehogy olyan autónak nézzenek, aminek pl. ki van égve az egyik hátsó lámpája.
itt vagyok de jó éjt ,én is megyek ,mertholnap korrán kellek,mert dolgozok
Na pápá Mindenkinek!
jaaa,a kormányra
Na, vajon az mihez......
Na de akkor a piros ledek kialszanak míg villog a sárga az adott oldalon és igy jól látható lesz
Most is vakított mint állat,ahogy villogott.Tehát ha balra kanyarodsz,a kettő lámpából a bal oldali sárga a jobb oldali folyamatosan piros.
Annál biztos jobb,ahogy most az enyém működött
szervómotor?
Zsu !Itt vagy még?Lassan megyek mert holnap hosszú napom lesz,meg ugye a mocistalira is megigértem hogy megyek
...és remélem,hogy holnapra még a szervómotor is meglesz
Ez alapban is úgy normális nem, hogy csak a kanyarodási oldal villog....
Sok SV-s panaszkodott és dobálták le az egybeépített hátsólámpáikat. Biztos volt rá okuk..... így se figyelnek ránk eléggé az autósok, hát mégha kevésbé látható.
biztos el akarta intézni hogy még nem vagy iskolaérett,maradj még 1 évet
Nagyon kivolt mikor ballagatam
igyekszem,igyekszem, a csapat érdekében teszem
Jó lesz az,ne aggódj!
Még egy relé is be lesz iktatva és akkor csak az adott oldali sárga fog villogni,amerre kanyarodsz
Téged beleraktak az óvodai koromba? Elég rossz lehetett ott a kályha égése.....
szegény ovónéni