Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet h csatlakoznék... de az osztás-szorzás nálam is meglesz előtte
Hétfőn kapok fizut, elméletileg jövő héten kifizetek minden csekket amit kell, és utána oszthatok, szorozhatok, de mondjuk jövő hét végén jó lenne kimenni..
mikor mentek legközelebb kakucsra? mert megint rámférne.. de lehet párocskám nem jön, mert neki ugye az a pálya annyira nem jön be..
Szia!

Kipufogó ügyben Kykee-t keresd, Ő intézi. Adatlapomon van róla videó is. Kykee adatlapján is van, neki hangosabb változat van. Olyan hangot csinál Öcsi mester, amilyet szeretnél. 45-55 ezer körül van, szerelve ha kell. Pályázni kakucsringen szoktunk, nagyon jó kis pálya, gyakorolni ideális. 3000 Ft egy egész délután, 1-től 6-ig. Érdemes kimenni, én általában minden 2. hétvégén kint vagyok.
Van fent pár kép a galériámban is a pályázásról. Nemrégen a GSR klántalit is oda szerveztem, jó hangulatban pályáztunk egyet...
Tutis, hol csináltattad a kipufogód, mennyi volt?. Nagyon teccik, meg gondolom hangja is van neki .
Másik kérdésem hogy merre szoktatok pályázni ?. Szeretném kipróbálni, de a Hungaroringre nem akarok kimenni, egyrész az ára miatt, másrészt nincs kedvem állandóan ezres gixxereket elengedni .

üdv

Csabi
igyexem
menj távolabb a lakott területtől
amúgy jó reggelt Mindenkinek!
én még csak 203km/h-t tudtam menni vele, mert hirtelen ott volt egy lakott terület tábla
Óra szerint volt 260. Elöl kis fogaskerékkel, ami kicsit csal az óra javára...
szia drazsé! úgysem fogod kibírni h ne vedd meg
és tavaly október 20-án vettem át, és sikerült beletennem vagy 100 km-t de így is jobb volt, mint várni tavaszig
én a kevés km-t futott használtra szavazok.. persze ha fussa rá, akkor inkább új
Szia Drazsé!

Csatlakozom kykee -hoz. Iszonyat jó a moci, erős, könnyen manőverezhető.
Nekem ez az első motorom, előte se robogó se Simson se semmi nem volt. Én is friss jogsival vettem. Próbáltak sokan lebeszélni, hogy nagymotor veszélyes de nem sikerült. . Hálistennek . Egyébként havernak Fz6 -osa van, gyakorlatilag a két motor rengeteg tulajdonsága megegyezik, úgyhogy ízlések és pofonok, de a GST -t javaslom én is. .
Mondjuk kezdőmotornak erős, de ha bírsz magaddal és óvatosan mész az elején, akkor szerintem nem fogsz csalódni. Isteni .
Kykee, áruld el, hogy sikerült 260 -at menni vele ? Nekem 215 -nél 6 -ikban egyszerűen megáll 11 ezernél a fordulatszámmérő és nem megy tovább sehogy se. Nemmintha akarnék többel menni, mert szerintem felesleges, de akkor is kíváncsi lennék rá.

Üdv

Csabi
Köszi!

Hát még van 1 honapom hogy meglegyen a jogsi ugyhogy még van egy kis időm bár nem tudom augusztusba érdemes e mocit venem vagy csak a jővő szezonba, de nem hiszem hogy kibirom jővő évig.A képeidet nézegetve elég rémisztő ahogy fogynak a barátaid, ez mind motoros baleset netán még gsr es kolegák is?
Hello Drazsé!
Nem volt sokunknak kipróbálni a GSRt,de még is megvettük!Szerintem mindannyíiunk nevében mondhatom,hogy jól,nagyon jól döntöttünk.
Ha most szeretnék mocit venni,akkor GSR 600 vs Z750et venném.
Sok van a mocimban,jól bírja a strapát és meg vagyok elégedve.
A motorfék ezen a motoron is erős,de jó igy mert nem kell állandóan a fékbe kapaszkodni.Sok motorozással ez még a javadrta is válhat.Nekem arra is vált,mert a gyári fékbetétekkel 46.000km-et mentem el.
Jó vele poroszkálni a városban is,mert csak beteszed 6.ikba és 1200as fordulattól is rángatás nélkül elgurulsz vele.Pályázásnál is tökéletesen megfelelt,de én nem vagyok nagy motoros,így számomra élvezetes perceket okozott.Túrán is tökéletesen vizsgázott alattam,mert kényelmes és a jó futóműnek köszönhetően kellően veszi az útegyenetlenségeket.Könnyen kezelhető,jó manőverezhető,mondhatnám a katicabogarat körbemotorozom a GSRrel.
11.000 es fordulatnál megőrül és a 98 LE-t leadja a hátsókerékre,ami iszonyat jó érzést produkál.
Fogyasztás csukló függő,de 5 alatt meg lehetr állítani,de a 14 lityit is benyakalja,de azért ad is cserébe élménydús motorozást.
Végsebessége alattam 263km/h volt.
Ennyi remélem már elegendő,hogy jól dönts.

De még a többiek véleményét is várd meg,aztán irány a kereskedés és vedd mega SUZUKI GSR 600at.
Adatlapomon van egy két infó a videóknál és képeknél is.
csao
Jó éjt,kykee
Sziasztok!

Friss motorosként (jogsi folyamatban) érdeklődnék mindenféle nagymotoros tapasztalatok nélkül, hogy jól választok e ha gsr veszek kezdésnek?Hát ami a tesztek olvasgatásábol lejöt nekem az azt sugalja hogy gsrt vegyek de, tetszik még ebben a kategoriában a hornet a z750 vagy a fz6 is.Ezek közül csak fz6 mentem, igazábol az nem tetszet benne hogy iszonyat nagy motor fékje van gáz elvételkór és azt olvastam egy tesztbe hogy a gsrnél ez nem ennyire durva vagy igen?Ha esetleg ti probáltátok ezeket a tipusokat igazán megirhatnátok a pozitiv vagy a negativ véleményeket a vasakról.Gondolom mindenki hasonló cipőben járt vásárlás előtt és talán tőbbet is kiprobáltatok előtte.Meg ha már itt irogatok mi a véleményetek érdemes új mocit vennem vagy böven megteszi az 1-2 éves motor is kezdésnek.Egyelőre ennyi előre is köszi.

Üdv:drazsé
Nekem van,de oda adom neked 10000? vaaaaagy inkább 15000?
ÁLOMMOTOR
jó éjt! már én is megyek alukálni!
Jó éjt!
kár! azzé néha jók a véletlenek!
Visszaértem a szervíz utáni körről!Igazatok volt,a Repsol Moto Racing 4T 10w-50 olaj jó választás volt!Tényleg jobb,mint a Castrol!A fokozatok közötti váltogatás sokkal jobb lett és nem ránt akkorát!De az is lehet,hogy megtanultam váltani a GSR-el!
...az enyémen lett volna ...
véletlen. már aludnom kéne. lassan megyek is. csak benéztem.
szió hát te? még fen?
MotoPityu!
Szervizeltem otthon!
Sziasztok!