Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mi ez a punnyadás, gyerekek?
nekem meg a meleg... megyek is...
este még benézek, mi a helyzet a klán háza táján
Tudom én, csak már megy az agyamra a meló.
nem
megköszöntem
remélem most nem anyámat szidtad
tack sa mycket!
www.bazismotor.hu

Az érdekes az egészben hogy több boltjuk volt, most különváltak. Én a szentendrei úton vettem, ott a legnagyobb a választék. Elhagyod a régi szentendreit, mész tovább az újon, és kb 1 km után lesz a sarkon egy faépület. Mindig van előtte pár motor, nem lehet eltéveszteni.
webáruháza van? vagy hol van?
persze, szélességében állítható.
és állítható? úgyértem tudnánk használni az enyémre meg Attiséra is?
Bázismotor, 11ezer körül...
tutis! az emelőd honnan van és mennyi volt
Így fog majd kinézni távolról ha kész lesz..
bejelöltem a Tieden pirossal hol kell elvágni.Lényegében ahol adja a törés az idomon.
utána fogsz (vagy veszel ha nincs) 2 db L-alakú vasat, kicsit kihajtod hogy ne derékszögbe legyen, aztán felfogatod az indexvasra ott ahol az idexvasat fogatod fel a hátsó segédvázhoz.. Az indexet kiszeded a műanyagból, és simán felfogatod azokat is az indexvasra. Otthon van képem, majd teszek fel..
ja! a tükrök nem eredetiek
lassan már nagy szám lesz a motorom, hogy minden a gyári rajta
még egy felnicsíkom sincsen
Már én is gondoltam rá csak még nem mertem mert félek hogy elbaszom. Van esetleg képed róla hogy hol kell elvágni

Már csak a rendszámtartót kell levágni
Szép jó napot mindenkinek!
Megvan már nekem is az új zsozsimura kidörgőm
Sziasztok!

Megyek én is a Suzuki hétvégére vasárnap!Remélem mindenkivel találkozok akik itt a fórumon írni szoktak!

Immáron negyedik alkalommal csábít a Suzuki egész napos szórakozásra és kalandra kicsiket és nagyokat, hölgyeket és urakat. Június 29-én, vasárnap kerül megrendezésre ugyanis az év legnagyobb Suzukis eseménye, SUCSAMOTA a Hungaroringen.
De mindenki 2x regel és akkor más jó is a számadat!
annyian nem lehetnek, mert a Föld lakossága kb. 6,2 milliárd de lehet h Te valami egész más programról beszélsz... egy másik bolygón
éljen a full bőrruha!
Tavaly lehetett menni saját motorral, én mentem is.
Egy biztos, 12312 millióan lesznek...
Tavaly esős, rossz idő volt ezért sokan otthon maradtak....talán ezért is sikerült felmennem a pályára.