Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőletek aztán nem lesz messze a tali.Várpalotáig odatalálok,de onnan hirtelen nem tudom merre kell menni.De nem gond,odatalálok
A férjem munkatársa is várpalotai,most vett egy zöld bnv-t....el is jött megmutatni,hát nem mondok semmit csak hogy
nincs mocija
ki az , milyen mocija van ?
Szia. Gratula. Milyen színű lesz? Szürke? Azthittem bordó
és a pétfürdői puszipajtásomat is elcsaltam a talira
Én megyek de csak szombaton reggel,viszont ott alszom
Holnap veszem át a szalonból az ujj vasamat
Hi Srácok ,
Mentak a Kenesei motoros találkára ?
Szasz kykee!

Látom elfoglalt vagy
Figyu, szólj a mesterembernek, hogy jövő hétre vágjon egy szép hátsó gummát, csakis metzi K2 kell!
Majd szólj mennyi zsé kell még..
Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést,megvagyok,jól vagyok,sokat dolgozom.
Igen,összejött a plusz meló!Egyből a mélyvízbe dobtak és 900km-et mentem,rakodtam,hajnali 1kor értem haza.
Most indulok tovább, csak beköszöntem.
Remélem mindenki jól van és sokat gurultok!
Ezt figyi Tegnap az egyik felrakodó helyen beszóltak egy ilyet,hogy "mi nem tudunk motorozni,csak a lóerőkkel játszadozni."
Meghogy a 250 MZvel az ezres motorokat alázták az egyik helyi motorostalálkozó alkalmával A kipufogón és a lábtartó csúsztattak(gumi az utóbbi)
Meghogy már időben motoroztam 11évesen,mert ő már 6 évesen a pedálos Simsont nyaggatta

Ááá,mi nem is akarunk motorozni igy nem
Hali!

Én beszéltem vele és valami új meló volt kilátásban(ezekszerint összejött)!
gyerekek, kykeeval mi van? Napok óta nem írt semmit, ez nem jellemző rá
"...folyton az járt az eszemben , vagy eldugult az üzemanyag szűrő , vagy vizes a benzin , vagy az egyik gyertya , vagy valami elkezdett besz..ni az elektronikában stb...."

Ezeket felejtsd el!
Már nem ilyen világot élünk....
Kerüld az alacsony fordulatszámot, magas sebességfokozatban!
én nem vettem még ilyet észre. Mondjuk 3.-ban 3000 nagyon alacsony fordulat, nem lepődök meg rajta.
Hi mindenkinek , ( épp melózom )
Vasarnap voltunk mocizni és a következő dolgoz észleltem két alkalommal : 3-ikban gyorsitottam egy kicsit ( éppen ) aztan finoman visszaengedtem a gázt de nem teljesen és elkezdett rángatni a gép ( 3000 körül kb ) , ugy mindha kihagyan egy henger (vagy kettő ) kb. 1-2mp volt az egész mert rögtön visszaengedtem a gáz , meg ujrahuztam de egy jó ideig nem csinálta aztán mégegyszer......... de késöbb nem sikerült előhoznom ujra ezt a jelenséget , pedig kisérleteztem vele ...folyton az járt az eszemben , vagy eldugult az üzemanyag szűrő , vagy vizes a benzin , vagy az egyik gyertya , vagy valami elkezdett besz..ni az elektronikában stb.....ti még nem tapasztaltatok ilyet ?
manka28@t-online-n keress
természetesen
kérdezhetnék valamit msn-en?
volt is ma lubickolás,le is szívta a víz minden erőmet
akinek medencéje van a kertben, ne szóljon semmit
HI. Azért este elmentünk motorozni, még a tök ről is folyt a víz. Kerepes Gödöllő Vácrátot 2/A n Dunakeszi Mogyoród Kerepes. Jani gyógyúlj már. XBox 360 ig nem jutottam el
, elkéstünk. Ádámnak elvásároltuk az időt, de nem felejtem el a témát..
asszem még mindig meleg van
meek dógozni
igen! mi ez a punnyadás, gyerekek?