Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szijjjaaa itten vagyok
Szintén Blackmotor... én is csak ajánlani tudom, a legkedvezőbb ajánlat anno tőlük volt.
kevesebb bogár, nagyobb szélvédelem.
szép jó estét,na meg hűset
Köszi látom van mit költeni rá, ha fel akarom cicomázni.A nagy plexi az mennyivel érhet többet mint a kicsi gyakorlatban?
Gyári kiegészítők, de van sok helyen még....
Köszi a biztatást, meg a tanácsokat, esetleg nem tudtok egy 2 évkörüli gsrt, kevés kilométerel szalonálapotban fél áron . Esteleg nem tudtok ajánlani valami oldalt amin meg lehet nézni milyen kiegészitők vanak a gsr-re?
Sziasztok, jó márkaszervizt tud ajánlani valaki 24000-es szervizem lenne csak már nincs bizodalmam abba a csapatba ahova eddig jártam?
ki jön SZUCSAMOTORA vasárnap?
ajánlom a Blackmotort, ketten is onnan vettük, Nferi és én is.

Az ERSTE 150HUF/CHF.
megszokás kérdése, szerintem az enyém az egyetlen ABS-es GSR a csapatban. Szerintem jó, vízen hidegben pótolhatatlan, és nem fog be csak ha nagyon nagy gáz van.
Ez nem teljesen így van, ha valakinek most folyósítják a hitelét az nagyon jól jár, mivel forintösszegben megkapja a hitelét, viszont az kevesebb devizát-et jelent. Tehát kevesebb devizát kell majd visszafizetnie..
Igaz az árfolyamkülömbözet hasznát is a bank zsebeli be végülis...
Az jár most jól akinek van mozgó tőkéje, be kell vásárolni devizából...
akkor a mocira se kérd
jah oan 5 10 kor volt kb amikor elmente melettem. és mégegykérdés ABS-t kérjek rá vagy ne? nem tom mennyire jó az motoron auton nem igazán szeretem.
üdv ma is összefutottam valakivel:D m3 fót felé haladva shell kút melett ment el melettem. sürke színű és most a rendszáámot is lelestem UHB 968 üdvözlöm a úriembert úgy döntöttem befizetek egy újra. sikerülte egyet kipróbálnom ma és nagyon megtetszett eli meek a jövőhéten kereskedésbe és megnézem a felhozatalt. meiket ajánljátok a k7-k8 közül? és esetleg meik kereskedést? köszi előre is.
Hát Kakucsra énis mennék Veletek. De már nem merek semmit mondani, mert mindig szarik vmit a légy. Hát bőrszerkom az nincs,de cord. OK ? A matek példa eredménye engem is érdekelne.
lenne Kakucs. Tutis a matematikus meg a bankos. Most ne vegyetek fel hitelt túl erős a fori
nt, aztán jön a pofára esés. / CIB 150/CHF eladási/
morgen
Kykee, érdekelne ez a kipufogós téma. Kéne kicsit vadítani a gép hangján, hogy alapjáraton ne olyan legyen mint a traktor . Megadnád az elérhetőséget, illetve a helyet, ahol ezt neked csinálták?.

Köszi

Csabi
a jó étvágy hatalmasodjék el rajtatok is!
tojásos lecsó, tarhonya..
várom az eredményt nagyon!
de nem értem,mert mikor mentünk a Kakucsra,Manó jött mögöttem és neki 247et mutatott az órája az M5ös
Sziasztok!

Tutis,alakul a dolog amit tegnap mondtam!Reggel neki is lát a dolognak,maig én fuvarban vagyok!Délutánra meg is lesz minden,aztán dobom a vidit!

Akkor még gyári és új volt a mocim szinte,minden eredeti.Jól kihuzatva,pontos váltás és 11.000 és 13.000 fordulat között tartva,elment 263ig,enyhe lejtő optimális időben.Mondom akkor még új volt a kutyuli,azt hiszem 2-3 hónapos,meg 10 kilóval könyebb voltam.