Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia MotoPityu!

Ott kezdődött a bibi,hogy 17:15-kor indultunk Isaszegről és olyan 17:25 körül voltunk ott,egyik cimbora is ott várt ránk,mondjuk ő egy zöld Kawasakival volt és a Kastély parkolójába várt,kérdeztem tőle,hogy látott-e egy bordó GSR-t,de azt mondta nem látott!A Kastély parkolóban vártunk egy 5 percet,még hívtalak is a 20/5539320-on,de azt mondta,hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható!Még elmentünk Kerepes felé egy darabon,de aztán visszafordultunk!megálltunk tankolni az Esso kútnál Gödöllőn,még mondtam a többieknek visszamegyek a kastélyhoz megnézni hátha ott vagy,olyan 17:45 körül lehetett,de nem voltál ott!Igy sajnos nélküled indultunk Vácra!Lementünk,fagyiztunk egyet és egy jót motoroztunk és nemrég értünk haza!Remélem legközelebb összejön!Ja,most látom a számot rosszul írtam le,mert a tiéd 20/5539325!Még régebbi fórum írásodból néztem ki és ott még 20/5539320-at írtál!És én azt írtam ki!A 1924. oldalon írt fórumhozzászólásodból írtam a számot!
A kulcsot, forgalmit most már tedd el.
Szia!

Naná! Mert Suzuki....csak azt szeretni, az kell neki!
az én mocim is tetszett neki
Szia!
Már a kocsiban is tekergeti a kormányt, rángatja a váltót, kapcsolgatja a bajuszkapcsolókat....és brümmög.
Gino. Látom a kisfiad halad a technikai dolgok felé. Motor, mobil, laptop.
Bemutatom a K9-es színösszeállítást
Előzmény....
Szia!

Nézz rá az ELŐZMÉNY-re és megtudod!
?
2 személlyel 250 km nél tankoltam 12,3 litert = 4,9 fogy./ 100 km -en.....90-130 as tempo volt az átlag.....
Erre van egy külön topik, na meg a apró is....
Hi mindenkinek,

Ma k.va jót motoroztunk. ....Várpal.-Zirc-Pápa-Fertőtó -Sopron -Pápa -Veszprém-Vp. kicsit meleg volt de csak ha megálltunk ....a motoron el lehettett viselni
Bocsi a 18:40 = 17:40
a Suzuki Benkőnél még 10% belefért. Szerintem menj szervizbe, ne okokodjanak Neked.
HI. Kuksimano Jani, nem tudom, h sikerült ez a manőver. 17:00 kor Gödöllőn voltam a nagy lámpás kereszteződésnél. 17:25 kor átugrottam az ügy.gyógyszertárba. 17:30 kor megint ott voltam. Elindultam a a Földhivataltól Isaszeg felé hátha késtek, a fénysorompótól visszafordultam. Nincs semmi
gond legközelebb jobbaqn pontosítunk. Azért sajnálom. 18:40 kor indultam vissza.
Sziasztok!

1060 km van a motoromban, mennyire gáz, ha 1200 lesz mire a szervizbe érek vele? Vagy hagyjam a garázsban és már csak a szervizre vigyem el? A kézikönyvben nagyon hangsúlyozzák az 1000-es szerviz fontosságát. Várom a válaszokat! Köszi!

Üdv,

Zsolt
A bicóhoz túl meleg van még..
Lenne kedvem am.,!
De hogyan menjek? Nem fogok bicóval menni,azt majd csak 21 :00 után..
Vasárnap esti motorozás!
Én nem tudom, hogy megyek - e!
Mire menjek ki? Bocsi, nem nagyon értem amit írtál..
Tiger!
Mész Te is motorozni?
Ha van kedved akkor egyere ki a Ve motorozásra a Hungaroringre!
Na ,, jóreggelt ,, !
Tegnap olyan hatalmasat motoroztunk apuval ( Motopityu ), de volt egy gond...
Képzeljétek tegnap este mikor jöttünk hazafele a városon, felhajtottam a plexim, mert ugye lassan mentünk, és azt hittem hogy egy bogár ment bele... De nem, egész éjjel nem tudtam aludni annyira fájt, hajnali 4 ig bírtam.. Irány a kórház... ( ), egy fémdarab volt a szememben kiderült...
Most keltem fel..