Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért költöztök?
aha,már másodszor.csak még el kell adniuk a lakásukat,aztán oké az üzlet
tank benzin?csak nem a nyertes fizeti?
megnézték a kecót
olvass vissza! de asszem valami tank benziről volt szó, meg tutis asszonya is a képben volt
kykee az enyém a legerősebb!itt körözlek le! power shark!
És mit kap a nyertes?
Jó kis motoros cuccban nyomtátok Abban a dögmelegben Ha biztos lettem volna abban, hogy Ti vagytok, utánatok vetem magam...
ÉÉÉÉÉÉssss aaaa vÉÉÉÉgeeeerreeeedmmmÉÉÉÉnnnyyy!
Ja ez az ELSŐ!
Sajna csak a 2.!De hidd el az is szép eredmény!
De MI voltunk
Már csak 10 perc
Sziasztok Álomgépesek!

kykee! Nem Titeket láttalak vasárnap estefelé Füreden a sétányon, vagymiaz? Egy egyedi, sokat futott, legszebb, és legnagyhangúbb, legezüstebb Álomgép suhant el mellettünk... Valahogy egyből Rád asszociáltam, nemtom miért
kivánok! Itt a legszebb gsr!
maci, írtam neked délután... megkeresed vagy írjam meg újra
igen, az első 2000 km-en én is így gondoltam... de ez már 180-ra nőtte ki magát és remélem még megy feljebb is mikori darab a moci? képek, adatok rólad? tessék kitölteni
szedd ki középen a csavart, engedd meg a két tartócsavart, kicsit igazíts rajta és csavard vissza.
Az bizti, hogy sokkal szebb plexi nélkül! De sajna 150 felett letép róla a szél, nem beszélve arról, hogy a sok bogártetemtől nem látok ki a sisakomon.
tutis, hallok egy kis csörgést a hűtő alól. Valszeg a bukócső....
Kykee, itt van amiről beszéltünk. Ja és tudom, fel kellene porszívóznom, dzsuva van
egyre többen leszünk és átvesszük a hatalmat a gsr-ek felett
Na megcsináltam a szervízt a motorra!Repsol Moto 4T 10w-50-es full szintetikus olajat raktam bele,kíváncsi leszek a Castrol után milyen lesz a gépezet!Megyek is és gurulok vele egyet!Aztán majd írom a véleményt!
háá,hogy?