Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké!Akkor ott találkozunk!
Istenkirályok vagytok 17 00 kor elindulok Kerepesről. A Dózsa György úti lámpásnál a kastélynál
megállók. Tudod bordó GSR Ha vmi nem OK arra az esetre itt a számom 205539325
Szia MotoPityu!

Azt beszéltük a többiekkel,hogy 17:00-kor találkozunk Isaszegen A Damjanich iskola előtt!Az útvonal Isaszeg-Gödöllő-Veresegyház-Őrbottyán-Vácrátót-Vác lenne,ha van kedved gyere,legfeljebb Gödöllőn a kastély előtt csatlakozol ha nem akarsz kijönni Isaszegre és természetesen ha van kedved jönni!Majd írj,hogy miként döntöttél!Csáó!
Szia Kuksimano Jani. Mi lesz az útvonal Vácig? És mikor? Vagyis mentek, 100 %?
http://www.hasznaltauto.hu/2181210_suzuki_gsr_2007
Ha vki egy jó gépet szeretne!
Kykee? B KIng lesz,
nem?mai program:fürdés egész nap,este pedig motorozás ha már nem lesz olyan meleg.Csak a barátnőmet várom,jöjjön Ő is de még nem ébredt fel
neeem hiszem
Jó pancsolást mi is azt tesszük ma
Szevasztok!

Syrus,akkor megy vissza a telód!

NA én meg megyek,mert vár a Király,a B-Király, aztán meg a strandolás kislányommal
Szeva papa!

És akkó szemét Viszont kéne nékem valami occsó de nagyon zsuker kis teló!
Jó reggelt!

ÉÉÉnn is akaroooooook mennnnniiíííí! De jó nektek!Mikor jön már el az én időm is!?
Nem tudja valaki felpörgetni az időt!
Mennék a kora délután jó is. De még előbb megnézném, h Dr.Rossi mikor indul vagy mikor lesz ismétlés.
Délelőtt még írok a fórumra.
Reggelt. Tegnap jól berágtam így a fiammal este elmenetem motorozni. 19:00 - 22:00
Kerepes - BP XVI - régi 2 es út VÁC - kompolás Tahi.t.falu - Szentendre - Bp. - Kerepes. Kár volt du n kimosni a dzsekimet. Iszonyat mennyíságű bogár.
Szia MotoPityu!

Holnap(vasárnap)délután olyan 14:00 körül indulunk Vácra egy fagyizással egybekötött motorozásra?Megyünk egy páran,ha van kedved gyere,Isaszegről indulunk!
Halihoooo

Syrus!
Tüzetes átvizsgálás és szervizelés után azt a hátározatot hoztam a Sony Ericsson K750i mobiltelefonoddal kapcsolatban,hogy a készülék térerejére kiható eec tönkre ment,amit gazdaságosan nem érdemes megjavítani.Ennek oka az,hogy a készülékben ismeretlen eredetű folyadék került,ami az idő alatt zárlatot képezve ,lassan üzemképtelenné tette azt!
Michellin Pilot Sport gumi lett feltéve a mocira és szerintem nagyon jó
csak nincs kivel mennem
Nem rossz.Csak Dobiról lefelé egyre szarabb az út! Sőt katasztrófálisan szar
én lehet hogy majd estefelé megyek mocizni,anyunál alhat a gyerek.Fehérváron voltam ma motorral,de rohadt meleg volt.Arra 1 árva motorost se láttam
az tök jó,arra én is szeretek menni
Nem voltunk. Csak voltam. 1 edül. mikor kerestek telefonon én már körbementem Dobit-Sztergomot és pont Visegrádon a fellegvárban italoztam.
szió na,végül is merre voltatok mocizni?
szíííya